fbpx
Сегодня 04/12/2020 07:09
Колонка 13:29 27 Фев 2019

Есть ли угроза малой приватизации?

В прошлом году запустился процесс малой приватизации через «ProZorro Продажи», который стал эффективным механизмом в наполнении местных бюджетов. Закон «О приватизации государственного и коммунального имущества» вступил в силу в марте 2018 года. Объекты малой приватизации на аукцион выставляет Фонд государственного имущества Украины и органы местного самоуправления. После проведенных аукционов на платформе «ProZorro Продажи» на сегодня нет судебного решения, которое бы отменяло результаты аукциона (укр.).

Ілюстрація tyzhden.ua

За цей час Prozorro.Продажі показали себе як надзвичайно ефективний та прозорий інструмент, якому довіряє ринок. Система "ProZorro Продажі" у 2018 році, як найкращий антикорупційний стартап, отримала нагороду від "C5 Accelerate" і "USA Institute of Peace".

2018 рік для міст-лідерів по прибутковості з малої приватизації приніс: Львів – 135 млн. грн., Маріуполь – 8,3 млн. грн., Дніпро – понад 2 млн. грн. Загальна сума проданого або зданого в оренду майна об'єктів малої приватизації у містах країни становила близько 260 мільйонів гривень. Чимала сума, як на перший рік прозорих аукціонів через "ProZorro Продажі". Наприклад у Львові працюють за усіма напрямками – мала приватизація, здача у оренду, продаж майна… На ці кошти, як зазначають у Львівській ГО "Центр громадського моніторингу та досліджень", можна утеплити приблизно 40 дитячих садочків. Якщо говорити детальніше про отримані суми за продаж майна, у 2016 році Фонд держмайна отримав 101 млн. грн., 2017 —  121 млн. грн., 2018 — 379 млн. грн.

ProZorro Продажі

Джерело: ProZorro Продажі

Як це виглядає на практиці? Ось для прикладу можна ознайомитись з двома кейсами продажу майна у Львові (https://bit.ly/2SMRlW6, https://bit.ly/2H5bYY0), де від загальної оголошеної вартості у 27,5 млн. грн., майно вдалось продати за 104,5 млн. грн., що на 179,9% дорожче ( тобто на 77 млн. грн.) від початкової вартості.

Щоправда планові надходження коштів до державного бюджету від приватизації виконані на рівні 2,7 % від запланованих на 2018 рік. Поки що за процедурою "Мала приватизація" працює лише 143 організатори аукціонів – органів місцевого самоврядування при загальній кількості 9 797 рад (за станом на 01.11.2018).

Що ж пропонується законопроектом №9494? Дозволити містам використовувати "інші електронні системи або майданчики" для продажу комунальних активів. Отже, місто зможе використовувати будь-яку електронну систему для продажів.

Законопроектом пропонується ускладнити та запровадити ризикові поправки, які дають змогу вводити нових посередників в малу приватизацію та продовжувати за низькою ціною продавати нерухомість в містах череззанижену вартість оцінки та маловідомі електронні майданчики.Також пропонується дозволити орендарям першочергово викуповувати орендовані приміщення не на аукціоні, а на підставі оренди раніше. Першочерговий викуп стане можливим за умови оплати 25% вартості будівлі, яку встановлює оцінщик. Ціна може виявитися в декілька разів нижчою від ринкової. На сьогодні рішення про викуп може бути прийняте за наявності 25% невід'ємних поліпшень. Наприклад,  орендар здійснив реконструкцію приміщення, чим довів зацікавленість у цій нерухомості.

Також варто зазначити пропозицію продавати об'єкти, щодо яких було прийнято рішення про приватизацію шляхом викупу до прийняття Закону, мають продаватися поза "ProZorro Продажі" . Міста можуть цим скористатись, приватизувавши об'єкти за старими корупційними схемами.

Чи буде ефективною та прозорою "мала приватизація" у містах після запропонованих змін? Сумнівно.

1316

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
Загрузить еще
Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: