fbpx
Сьогодні
Долучайся! 11:15 10 Січ 2022

"Рубрика" розпочинає Тиждень Рішень: як доєднатися

Перший тиждень після свят 2022 року "Рубрика" присвятить спільному з читачами пошуку рішень. А найактивніші учасники отримають подарунки!

English version here

10-16 січня всеукраїнське медіа рішень "Рубрика" оголошує Тижнем Рішень і закликає вас ділитися цікавими та корисними рішеннями з України та світу у спільноті "Рубрика клаб".

"Рубрика клаб" — це ком'юніті небайдужих, спільнота для шукачів рішень та друзів онлайн-медіа "Рубрики" — першого всеукраїнського видання, що розвиває журналістику рішень.

Якими рішеннями там можна ділитися? Якщо бачите хорошу новину або історію, яку хотіли б масштабувати — зі світу урбан-практик, екологічної поведінки, креативного вирішення проблем чи будь-якої іншої сфери життя — поширюйте у цю групу з хештегом #ТижденьРішень

Усі рішення, поширені вами, побачать інші члени спільноти, а також редакція "Рубрики".

До того ж, кожен завдяки цій групі може стати героєм нашого матеріалу або запропонувати у ній ідею для матеріалу чи новини, вплинути на те, що ми створюємо редакцією "Рубрики".

Що треба зробити, щоб стати учасником Тижня Рішень?

  1. Приєднатися до спільноти на Facebook.
  2. Поділитися у спільноті рішеннями, які створили ви, ваші знайомі або ж будь-хто в Україні та світі.
  3. Слідкувати за оновленнями у групі.

А трьом учасникам Тижня Рішень, які стануть найактивнішими ділитимуться рішеннями у групі, "Рубрика" подарує новорічні бокси з сюрпризом для пошуку рішень, шкарпетками "Вирішим проблему" з Крижнем Рішень і фірмовим шопером "Рубрики".

Почнімо 2022 з мотивуючих та надихаючих рішень і змін! Адже як новий рік почнеш, так його і проведеш 😉

2
528

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: