Тепло, продуктивність, імунітет та вітаміни — як вам таке комбо на осінь? Гарантуємо, що у вас на кухні знайдуться інгредієнти бодай для одного з наших напоїв.
У чому проблема? Температура "за бортом" постійно знижується, а в душі вже засіла осіння хандра? Якщо на додачу до цього комунальники ще й не поспішають вмикати опалення, а теплі кофти і шкарпетки вже не радують, значить прийшов час зігріватися зсередини.
Зігріваючі зілля — це не лише вигадки з "Гаррі Поттера", їх можна приготувати на кожній кухні! А надто — у геловінський вікенд. Осінні напої допоможуть не тільки швидко зігрітися, але й піднімуть настрій, підвищать працездатність та імунітет, а ще наповнять оселю затишними ароматами.
Тож годі ловити дрижаки, вилізаймо з-під ковдри і прямуємо до кухні! "Рубрика" гарантує — за 10-15 хвилин завдяки одному з наших надзвичайних рецептів у вашому будинку з'явиться справжня магія.
Прекрасний спосіб зігрітися — приготувати чайний пунш!
Пунші мають чимало корисних властивостей: чудово зігрівають, допомагають впоратися із застудою, поганим настроєм і безсонням, а також сприяють швидкому відновленню після інфекційних недуг.
Проте алкоголь, який ми звикли бачити у рецептах пунша — не найкраще рішення для дітей і тих, хто після його вживання ще має працювати. "Попуншувати" безпечно всією родиною допоможе безалкогольний (і дуже вітамінний!) варіант цього напою.
Інгредієнти:
Приготування:
За модним і поживним чайним лате не обов'язково бігти у кав'ярню. Приготувати його самотужки під силу абсолютно всім.
За користь чаю лате відповідають відразу всі його компоненти. Чорний чай, багатий теїном і амінокислотою L-теанин допомагає не впадати у сплячку і зосередитися, антиоксиданти знижують ризик розвитку хронічних захворювань, а поліфеноли покращують імунітет. Спеції у чаї-лате чудово зігрівають і тонізують, а молоко живіть і додає енергії.
Напій не варто ускладнювати тістечками і булочками. Питання навіть не в калорійності, а в цілющому ефекті чаю. Чай-лате зазвичай рекомендують вживати в першій половині дня для додання організму бадьорості і сил.
Інгредієнти:
Приготування:
Імбирний чай — ідеальний напій для того, щоб почуватися тепліше.
Приготування ж цього чаю не потребує вашої присутності, тому що його готують в мультиварці! Тож варто тільки завантажити у кухонну помічницю всі потрібні інгредієнти, і йти займатися своїми справами, винагородою за які буде яскравий на вигляд і на смак зігріваючий напій.
А що ще приємніше — у мультиварці можна приготувати (і зберігати гарячою протягом кількох годин) одразу велику партію, щоб поділитися цілющим антивірусним чаєм з усіма членами родини або гостями.
На жаль, варто пам'ятати й про те, що в імбирного чаю є і обмеження: так, довідник ВООЗ з лікарських рослин рекомендує відмовитися від імбиру пацієнтам з жовчними каменями, порушенням згортання крові і під час прийому антикоагулянтних препаратів. Також не слід вживати імбир людям із захворюваннями шлунково-кишково тракту — ця гостра пряність може подразнювати слизову и здатна призвести до загострення гастриту або виразки.
Інгредієнти:
Приготування:
Яблучний сидр — ще один смачний сімейний напій, який вмить наповнить ваш дім чарівним ароматом і теплом. Крім того, цей безалкогольний гарячий сидр — справжня вітамінна бомба, а якщо використовувати свіжовичавлений яблучний сік, то сидр вийде ще кориснішим і ароматнішим.
Обережно! Гарячий яблучний сидр виходить таким смачним, що ваші домашні можуть негайно попросити добавку!
Інгредієнти:
Приготування:
Коли ми мерзнемо, нам хочеться не тільки випити чогось гарячого, але й негайно з'їсти чогось смачненького. Зайві печивка може з легкістю замінити гарячий шоколад із горіховим смаком — десертний напій подарує вам насолоду не меншу за шматок торту, і врятує не тільки від зайвих кілограмів, а й від осінньої хандри. До речі, ми переконалися в цьому самі, приготувавши горіховий гарячий шоколад прямо в редакції. Цей смачний покращувач настрою справді працює!
Якщо ж ви маєте непереносимість лактози, не поспішайте відмовлятися від цього напою, скористайтеся будь-яким видом рослинного молока — смак гарячого шоколаду від цього аж ніяк не постраждає.
Інгредієнти:
Приготування:
Цією нагородою було відзначено українське громадянське суспільство “за його відважну діяльність в часи війни” 20-22… Читати більше
Сергій Каліцун з Васильківської громади, що на Київщині. Своє поранення, яке призвело до ампутації ноги,… Читати більше
Розбираємо, про що йдеться у законопроєкті про поступове підвищення акцизу на тютюнові вироби до 2028… Читати більше
“Алексу” 52. Восени 2024-го він втратив руку в боях у Вовчанську. Але сама ця історія… Читати більше
38-річний Сергій Малечко родом із Чернігівської області. З перших днів повномасштабного вторгнення добровольцем боронив Україну.… Читати більше
“Рубрика” розповідає про ініціативу, що у всіх сенсах налагоджує зв’язок між поколіннями — і емоційний,… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.