Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на Укрінформ.
У чому проблема?
Як розповів засновник мережі комп'ютерних клубів, голова громадської організації "Кіберспорт Житомирщини", голова Федерації кіберспорту в Житомирській області Георгій Прищак, ще до війни була зібрана команда з п'яти ветеранів АТО/ООС, з якою працював тренер із кіберспорту.
Але за певних обставин це довелося призупинити.
"Разом із громадською організацією "Палай", яка займається допомогою в реабілітації та адаптації ветеранів, ми вирішили відновити цю діяльність. Важливо, аби при цьому ветерани не відчували себе не такими, як інші. Наша мета в тому, щоб ветерани знайшли для себе нові захоплення", – сказав Прищак.
Яке рішення?
Змагання з кіберспорту наразі на Житомирщині проводяться регулярно.
Зокрема, один з таких турнірів днями відбувся у Коростені. Організаторами виступили – ГО "Палай", ГО "Кіберспорт Житомирщини" та Кіберклуб "Zames Game Zone".
Прищак зауважив, у планах – масштабувати турніри з кіберспорту за участі ветеранів та залучати до них якомога більше людей. Наступний турнір планують провести найближчим часом у Житомирі.
Як це працює?
Георгій Прищак розповів, що ветерани легко навчаються і демонструють позитивні результати.
Використання мишки та клавіатури сприяє розвитку реакції та моторики, адже багато військових повертаються з війни із травмами.
"Ми плануємо також організовувати для ветеранів тренування у спортивних залах. Такі заняття допомагають їм адаптуватися, спілкуватися між собою, знаходити однодумців. Кіберспорт має неймовірну аудиторію у всьому світі, і є нагальна потреба у професійних гравцях", – додав голова Федерації кіберспорту області.
Довідка
Кіберспорт — спортивні змагання з відеоігор. Наразі – це потужний світовий тренд, приблизно 600 мільйонів людей захоплюються цією активністю, серед них і мільйони українців. Змагання з даного виду спорту, зокрема міжнародні, проводяться по всьому світу. В 2020 році, завдяки Федерації Кіберспорту України UESF, кіберспорт було офіційно визнано видом спорту в Україні.
Як повідомляла Рубрика, Міжнародний олімпійський комітет планує створити перші в історії Олімпійські ігри з кіберспорту.
Нагадаємо, кіберспорт визнали офіційним видом спорту в Україні у 2020 році.
Зауважимо, що Саудівська Аравія у найближчі вісім років інвестує 38 млрд доларів у кіберспорт. Країна до 2030 року має намір стати осередком нової дисципліни.
Як повідомлялось раніше, український гравець у Counter-Strike: GO Олександр Костилєв визнаний найкращим кіберспортсменом року.
У Києві затримано ексначальника Одеського обласного ТЦК та СП Євгена Борисова після того, як за… Читати більше
З грудня для працівників сервісних центрів Головного управління Пенсійного фонду України стартували групові тренінги у… Читати більше
Бажаєте заряджатись енергією з кожним ковтком? Готові розпочати ранок з найсмачнішої кави? Століттями люди смакують… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Японії Шігеру Ішібою. Про це пише… Читати більше
Ворог намагається прорвати оборону міста Покровська з флангів, уникаючи фронтального штурму, але при цьому зазнає… Читати більше
З нагоди Різдва Президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська відвідали велику прийомну… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.