Про це повідомляє видання Defence24, пише Рубрика.
У чому проблема?
Бронеавтомобілі стали помітною частиною парку техніки силових структур та армій більшості країн світу.
Їх використовують для:
Майже у кожній війні кінця ХХ-початку ХХІ століття використовувалися броньовані машини різних типів, виробників та модифікацій. Україна у цьому сенсі не виключення, вона потребує такої техніки.
Яке рішення?
Тому польська компанія Mista виготовила для "українського замовника" вже 100-й бронеавтомобіль Oncilla.
Як це працює?
Представники польської оборонної компанії розповіли, що у 2024 році виготовили вже сотню броньованих машин Oncilla на замовлення України, де вони приймають участь у бойових діях.
В ході бойових дій ці машини були помічені у використанні Збройних сил та Національної гвардії.
Крім того, вони також надходили на озброєння низки підрозділів Головного управління розвідки.
"Ми зосереджені на виробництві, на дотриманні чітких графіків доставки транспортних засобів нашим українським замовникам", — роповідає президент правління та генеральний директор компанії Вальдемар Вільк.
Mista активно співпрацює з бійцями на передовій та вивчає досвід користування техніки на передовій. За словами її представників, в Україні розвинена потужна сервісна мережа.
Зокрема, відомо, що для відновлення техніки на передову прибувають ремонтні бригади розробника цієї бронемашини – КБ "Берил".
У компанії зазначають, що за час війни певна кількість машин була серйозно пошкоджена або ж повністю знищенна, однак вони не отримували підтверджень про будь які втрати серед екіпажу під час ураження.
Довідка про Oncilla II
Польські розробники також активно працюють над вивченням та впровадженням отриманого в Україні досвіду для розробки наступного покоління бронемашин Oncilla II.
"Очевидно, що ми отримуємо багато сигналів від солдатів, які використовують нашу техніку під час бойових дій в Україні. Це допомагає нам не тільки доопрацьовувати та вдосконалювати вже існуючий продукт, а й планувати його подальший розвиток. Ось чому наші конструктори вже працюють над автомобілем Oncilla II. Ми хочемо, щоб це була наша відповідь на потреби фронту. Ми хочемо використати весь наш найкращий досвід щодо протимінного захисту автомобіля, чим ми пишаємося", – говорить Олександр Лещенко, член правління Mista.
У компанії неохоче розповідають про перспективну машину. Відомо, що вона отримає видозмінений корпус, буде більшою та важчою за нинішні зразки.
Компанія також представила графічну модель майбутнього прототипу.
Очевидно, збільшення ваги тягне за собою необхідність у посиленні шассі та заміні 190-сильного двигуна Deutz на більш потужний.
Бойова машина може отримати і більш потужний бойовий модуль на заміну нинішній кулеметній турелі для кулеметів калібру 7,62 та 12,7-мм.
"Одна з наших цілей — оснастити Oncilla II новим дистанційно керованим бойовим модулем з кулеметом 14,5-мм", — розповідає Олексій Гузієв, віце-президент правління компанії.
Кулемет такого калібру, а саме – КПВТ, дозволить екіпажу машини боротись не лише з піхотою, а й з фортифікаціями та легкою бронетехнікою такою як радянські БТР та БМП.
Нагадаємо, британська компанія Cook Defence Systems, аби забезпечити ними українську бронетехніку, освоїла виготовлення гусениць радянського зразка.
Також повідомлялось, що ТОВ "Українська бронетехніка" повністю відновила виробництво мінометів різних калібрів та тільки цього року вже поставила українським Збройним силам понад 600 одиниць.
Раніше ми писали, що "Українська бронетехніка" відновила серійне виробництво мінометних пострілів калібру 60-мм та вже поставила Збройним силам України понад 100 тисяч одиниць.
Поліція столиці викрила двох чоловіків, які представляючись колишніми військовими Збройних сил, просили гроші у перехожих біля… Читати більше
російські загарбники знову залякують українців "потужним ударом". Однак варто пам'ятати, що небезпека триває щоденно вже… Читати більше
Нещадно війська КНДР почали брати участь у бойових діях проти України, проте російська федерація намагається… Читати більше
Новобраний президент Сполучених Штатів Дональд Трамп пригрозив повернути під контроль Вашингтона Панамський канал у випадку,… Читати більше
Кабінет Міністрів розподілив кошти Всесвітньої продовольчої програми ООН Міністерству освіти та науки на покращення якості… Читати більше
У неділю, 22 грудня, на Прикарпатті поблизу села Лоєва сталася масштабна ДТП за участю позашляховика… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.