fbpx
Сьогодні
15:10 20 Лют 2024

МІОК презентує посібник з української мови як іноземної для дітей: у чому рішення

Фото: МІОК

З нагоди Міжнародного дня рідної мови Міжнародний інститут освіти, культури та зв'язків з діаспорою НУ "Львівська політехніка" (МІОК) запросив на презентацію нового навчального посібника (абетки) з української мови як іноземної для дітей 4-6 років "Мої друзі".

Про це йдеться на сторінці події у Фейсбуці, інформує Рубрика.

У чому проблема?

За кордоном перебувають понад 500 тисяч українських дітей-переселенців та 12,5 тисяч вчителів. За даними ДСЯО, українські школярі й школярки, які виїхали за кордон, активно інтегруються в іноземне суспільство.

Зокрема, у низці країн освіта дітей з України в країні перебування є обов'язковою. А через перевантаження учнів у основній школі, суміщення дистанційного навчання відбувається за рахунок вільного часу.

Однак навіть попри це, зв'язок українських дітей зі своєю Батьківщиною і школою поступово слабшає.

Яке рішення?

Міжнародний інститут освіти, культури та зв'язків з діаспорою НУ "Львівська політехніка" з нагоди Міжнародного дня рідної мови запросив на презентацію нового навчального посібника з української мови як іноземної для дітей 4-6 років "Мої друзі".

Фото: МІОК

Як це працює?

Презентація відбудеться 21 лютого 2024 року о 15:00 у Національному університеті "Львівська політехніка", головний корпус, Зал Захарієвича: ауд. 214 (м. Львів, вул. Степана Бандери, 12).

У МІОК розповіли, що "Мої друзі" – це цікава пригода у країні української абетки, пісень, віршів, казок та мультфільмів, де кожна дитина зуміє відкрити для себе захопливий світ літер, звуків та нових слів.  Ще це привід:

  • навчитися грати у нові ігри,
  • розгадувати цікаві лабіринти та загадки,
  • чудова нагода відкрити щось нове і невідоме про Україну,
  • краще пізнати та полюбити її.

Крім того, учасники презентації матимуть змогу поспілкуватися з авторським колективом. МІОКівці розкажуть про посібник від зародження ідеї до практичної реалізації, а також про специфіку роботи з текстами та вправами.

Зауважується, що комплекс "Мої друзі" по особливому доповнив колекцію написаних у МІОКу підручників:

  • "Спіймай Сковороду",
  • "Образки з Лесиного життя" (до 200-ліття Лесі Українки),
  • "Ключ до України: міста і люди",
  • "Мандрівка Україною".

До зустрічі запрошуються педагоги, батьки, вчителі, вихователі та усі, хто прагне навчати, розвивати та надихати дітей до вивчення української мови у різних куточках світу.

Формат – змішаний.

Щоб долучитися до події дистанційно (online), потрібна обов'язкова реєстрація за посиланням.

Як повідомлялось, що в 2023 році в Україні випуск книжкової продукції збільшився на 73%.

Також повідомлялось, що в Австрії вийшла друком німецькомовна книга "Війна Росії проти України: Що це таке? Факти та перспективи" авторства українки Оксани Ставру. Книга рекомендується для читання в австрійських школах.

Нагадаємо, 11-річний хлопчик Захар з Донецька знайшов втіху в поширенні та підтримці української мови. Щодня він записує аудіокниги. Більшість грошей хлопчик віддає на ЗСУ.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: