Про це повідомляє The Mayor i BR 24, пише Рубрика.
У чому проблема?
За даними британського відділення Червоного хреста, щорічно в країні близько 9 млн людей скаржаться на самотність.
США понад третина людей старших за 45 років вважаються самотніми. А за статистикою Joint Research Centre, 30 млн дорослих жителів країн Європи почуваються самотньо, водночас 75 млн перебувають у соціальній ізоляції.
Відсутність соціальних зв'язків призводить до зниження якості життя й до падіння рівня щастя: у світі стає дедалі більше не лише самотніх, а й нещасних людей.
Яке рішення?
Тому уряд Німеччини до 2025 року планує запровадити нову соціальну модель партнерств – Verantwortungsgemeinschaften, що у перекладі з німецької означає "товариство відповідальності".
Як це працює?
Німецька влада зазначає, що це може стати способом заохотити самотніх і літніх людей розділяти відповідальність та піклуватися один про одного, коли це необхідно, а також, коли виникають надзвичайні ситуації.
Загалом таку програму створюють для людей, які втратили кохану людину, а також тих, хто опинився у скрутному становищі.
Однак молодь теж може доєднатись за бажанням.
Система партнерств матиме чотири рівні, кожна група обиратиме для себе найкращий. На найнижчому рівні люди зможуть розділяти лише деякі основні обов'язки, тоді як на найвищому партнери розділятимуть відповідальність за житло, фінанси та піклуватися одне про одного.
Також "спільнота відповідальності" може бути корисною для батьків, які виховують дітей самотужки.
Об'єднавшись у групи, матері та батьки зможуть підтримувати одне одного у повсякденному житті.
У таке партнерство можуть вступити від двох до шести осіб. В уряді запевняють, такий союз не можна розглядати як альтернативу традиційному шлюбу: партнери не зможуть отримати певні вигоди з цього чи спадок.
Згідно з планами федерального уряду, така спільнота має бути завірена нотаріусом. Для цього необхідно попередньо укласти договір, який її учасники можуть розірвати в будь-який момент.
Однак не всі сприйняли таке нововведення позитивно. Критики не надто вірять в успіх цієї справи.
Парламентська фракція закликала до захисту від експлуатації членів партнерств. Ян Плобнер навів для прикладу подібний закон у Франції. Там жінки продовжують виконувати неоплачувану роботу по догляду за хворими, а потім залишаються фінансово незахищеними, коли хтось несподівано виходить зі спільноти.
Раніше ми розповідали, що у шведському місті Гетеборг встановили лавочки для одиноких людей. Сидячи на них незнайомці зможуть завести нових друзів.
Ремонтно-евакуаційна бронемашина WZT-3 офіційно допущена до використання у підрозділах Сил оборони України. Міноборони провело кодифікацію… Читати більше
Напередодні новорічних свят благодійний фонд "Юлині бабусі" організував акцію допомоги "Таємний Санта для стареньких з… Читати більше
Україна неодноразово застосовувала далекобійні засоби для ураження легітимних військових цілей на тимчасово окупованих територіях. Однак… Читати більше
Благодійний фонд "Твоя опора" 15 листопада розпочав в Україні щорічну акцію "2 000 подарунків до Нового року",… Читати більше
Кандидат Дональда Трампа конгресмен від Флориди Метт Гетц відкликав свою кандидатуру на посаду генерального прокурора… Читати більше
Командний пункт російських військ поблизу Мар'їно Курської області уразили підрозділи 78-го окремого десантно-штурмового полку "Джміль"… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.