Першу програму боротьби зі стресом запустили для українських захисниць: як працює це рішення
Першу навчально-оздоровчу програму "ReStart Свідомості" створили для українських захисниць: вона навчає боротися зі стресом.
Про це пише Рубрика, посилаючись на Фейсбук Impact Force.
У чому проблема?
Зараз Україна проходить надзвичайно важливий і складний етап своєї історії, виборює свою незалежність. На захист стали як чоловіки, так і жінки.
За офіційними даними, станом на травень 2023 року у ЗСУ служили 42 тисячі жінок-військовослужбовців, а разом із цивільними працівницями 60 тисяч.
"Після повернення з фронту наші захисники й захисниці стикаються з низкою соціальних і психологічних викликів, які можуть мати негативні наслідки", – розповідає співзасновниця Impact Force Ольга Дьякова.
"Не треба боятися — треба починати й робити": історії жінок, які наважились відновити свій бізнес під час війни
Яке рішення?
"Наше завдання – надати їм підтримку й дієві інструменти, що допоможуть перезавантажитися й зробити новий старт у мирному житті", підкреслила організаторка.
Тому для українських захисниць запустили навчально-оздоровчу програму "ReStart Свідомості", яка навчає боротися зі стресом.
Як це працює?
У межах програми пропонують методики подолання стресу на фізичному рівні через:
- аналіз серцевого ритму,
- дихальні й фізичні вправи,
- техніки медитації.
Програма "ReStart Свідомості" містить два модулі:
- Перший зосереджений на ментальному здоровʼї, зокрема медичних обстеженнях експертами, немедикаментозних техніках для поліпшення сну й емоційного стану, а також менторській підтримці.
- Другий модуль орієнтований на карʼєрний розвиток, підтримку HR-експертів, навчання новим професійним навичкам і створення спільноти однодумців для підтримки.
Навчання триватиме три місяці як в онлайн-форматі, так й офлайн в Києві з 15 лютого по 15 травня 2024 року.
Заявку на участь можна подати до 10 лютого за посиланням.
Навчально-оздоровчу програму реалізують Impact Force у партнерстві з "ООН Жінки", за підтримки "Науково-практичного центру профілактичної та клінічної медицини", Мінцифри, "Дія.Освіта", а також її фінансують уряди Японії та Франції.
Нагадаємо, що ГО "Землячки", яка забезпечує та підтримує жінок-військових, вже незабаром представить фотовиставку "Почуй військову", яка є не лише можливістю відвідати культурний захід, а й побачити реалізацію глибокої соціальної місії.
Окрім того, Міністерство оборони України активно розпочало впроваджувати політику гендерної рівності в секторі безпеки й оборони.