У харківському метро відкрили дитячий садок: навіщо це рішення
У Харкові під землею тепер почали навчатися не лише учні, а й дошкільнята: до незвичного дитячого закладу в метро вже записали 650 дітей.
Про це повідомив голова Харкова Ігор Терехов, пише Рубрика.
У чому проблема?
З початку повномасштабного вторгнення росія масштабно обстрілювала Харків та область різними видами зброї, зокрема і ЗРК С-300. Адже до кордону з росією всього 40 км, а сама область межує з рф.
Навіть після того, як українські військові звільнили майже весь регіон від російської навали, ЗРК с-300 з легкістю дістають до Харкова та населених пунктів області.
Тому у Харкові сформували вже 60 класів на 1003 дитини, які навчаються кілька разів на тиждень у безпечних приміщеннях метрополітену.
На станції метро дітей у супроводі педагога підвозитиме шкільний автобус (у місті для цього розробили 34 маршрути).
Яке рішення?
А відтепер у Харкові під землею тепер почали навчатися не лише учні, а й дошкільнята: до незвичного дитячого закладу в метро вже записали 650 дітей.
Як це працює?
Як зауважив очільник міста, ще рік тому перспектива офлайн-навчання в умовах війни у Харкові здавалася неможливою.
"А сьогодні ми не тільки проводимо звичайні уроки в стандартних класах, а й запускаємо метросадок для дошкільнят, до якого вже записалося 650 дітей – чверть усіх майбутніх першокласників, що перебувають у місті", — зазначив міський голова Харкова.
За словами Терехова, метросадок працюватиме щосуботи та щонеділі.
"Можливість долучитися була і є у всіх охочих. Критерій відбору – виключно вік", — підкреслив очільник міста.
Голова Харкова також додав, що впевнений в успіху цього проєкту та пообіцяв найближчим часом поділитися планами з його розширення.
Нагадаємо, восени 2023 року стало відомо, що в Харкові з'явиться перша в Україні підземна школа.
Також, що у місті Узин Білоцерківського району Київської області розпочали зводити протирадіаційні укриття для двох навчальних закладів.
Окрім того, у Коротичах Харківської області зводять підземну школу з укриттям, яке має витримувати пряме влучання із зенітно-ракетного комплексу С–300.