Рішення для перемоги: студенти KSE зібрали кошти на гвинтокрил-медевак для ГУР

Студенти Київської школи економіки (KSE) зібрали в межах ініціативи Donate To Evacuate від KSE Foundation та DefDev кошти на готовий гелікоптер-медевак для ГУР МОУ та оприлюднили світлину гвинтокрила.

Про це пише Рубрика, посилаючись на Donate To Evacuate.

У чому проблема?

Як зауважив керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов, евакуацію бійців нерідко доводиться проводити за допомогою підручних засобів.

Як підкреслив очільник ГУР, не завжди є поряд відповідна техніка. А час на очікування може коштувати життя військового.

Тому саме гвинтокрили могли б вирішити докорінно практику евакуації поранених.

Яке рішення?

Як розповідають, студенти Київської школи економіки (KSE) зібрали в межах ініціативи Donate To Evacuate від KSE Foundation та DefDev кошти на готовий гелікоптер-медевак для ГУР МОУ.

"На цій війні у нас немає зайвих хвилин. Дякуємо всім, хто зрозумів це одразу та оперативно підтримав збір. Гелікоптер скоротив час евакуації поранених, а отже підвищив їхні шанси повернутись додому живими", — представник ГУР МОУ.

Як це працює?

Загалом студенти KSE зібрали на пару гелікоптерів-медеваків MI-2 AM-1 для ГУР МО України. Це найшвидший на полі бою транспорт для порятунку життя. Він прибуває орієнтовно за 15 хвилин після запиту.

Варто зазначити, що на гвинтокрил нанесли камуфляжний патерн з імен кожного, хто задонатив від $100.

Фото: KSE

Подивитися імена людей та брендів, які зробили свій внесок у порятунок героїв, можна на сайті.

Патерн з імен розробили та нанесли відомі українські каліграфині — сестри Лопухіни з командою. Тепер імена усіх, хто підтримав ініціативу Donate To Evacuate, буквально захищають поранених героїв.

Ініціативу підтримали не лише окремі люди, але й бренди. Їхні назви теж стали частиною камуфляжного патерну. Зокрема внесли внески:

  • ПУМБ,
  • Dragon Capital,
  • "Нова Пошта",
  • ОККО,
  • Asters,
  • Biosphere Corporation,
  • Genesis,
  • OTP Bank,
  • umgi,
  • WOG,
  • "Фармак",
  • EBS,
  • "Перон",
  • Agro Region,
  • OTP Leasing,
  • та "Містера Подушки".

Таким чином вони суттєво пришвидшили закриття збору.

Фото: KSE

"Допомагати військовим — це обов'язок кожного свідомого українського бізнесу, і ми вдячні всім: за підтримку та віру у нашу ініціативу. Ми також пишаємося тим, що ті, хто вірять у наше майбутнє та підтримують наше навчання, допомогли нам втілити цю, на перший погляд, неймовірну ідею", — студенти KSE.

Довідка

KSE Foundation є частиною родини Київської школи економіки. Зараз, крім освітнього програмінгу, KSE Foundation залучає кошти на благодійну допомогу для населення та захисників України.

Фонд співпрацює з державними органами, благодійними організаціями та міжнародною спільнотою. За версією Forbes, Фонд увійшов у першу п'ятірку фандрейзерів, які залучили найбільше коштів для українців та армії під час війни.

DefDev (UKRAINIAN DEFENSE DEVELOPMENT CHARITY FUND) — це фонд, створений членами команди KSE, що об'єдналися задля цільового розвитку обороноздатності України. Фонд забезпечує армію технікою та допомагає з навчанням і підвищенням кваліфікації військових.

Нагадаємо, що громадяни Чехії та Словаччини зібрали для української військової розвідки понад 400 тисяч євро на гелікоптер Dárek pro Putina.

Окрім того, благодійний фонд "Повернись живим" спільно з "ПриватБанк" придбав комплекти вогнетривкої форми та авіаційні шоломи для українських пілотів.

Свіжі дописи

  • Новини

Україна та НАТО визначили пріоритети роботи JATEC

У Києві відбулося засідання Старшої наглядової ради Спільного центру НАТО-Україна з аналізу, підготовки та освіти JATEC.… Читати більше

Saturday April 26th, 2025
  • Новини

Генштаб спростував заяви москви: ЗСУ продовжують оборонятися на Курщині

Повідомлення представників вищого командування рф про нібито "завершення бойових дій на території Курської області рф"… Читати більше

Saturday April 26th, 2025
  • Новини

17-річна шпажистка з України стала чемпіонкою Європи з фехтування серед молоді

17-річна українка Анна Максименко вперше у кар'єрі виборола особисте "золото" чемпіонату Європи у віковій категорії… Читати більше

Saturday April 26th, 2025
  • Новини

“Один на один встигли обговорити багато”: Зеленський про зустріч із Трампом у Римі

Президент України Володимир Зеленський підсумував зустріч із президентом США Дональдом Трампом у Римі, що відбулася… Читати більше

Saturday April 26th, 2025
  • Новини

У росії помер один із розробників засобів РЕБ: його авто підірвали поблизу кордону з Україною

У рф помер директор конструкторського бюро "Брянський електромеханічний завод" та один із ключових розробників російського… Читати більше

Saturday April 26th, 2025
  • Новини

“Ощадбанк” та “Нова пошта” відновили роботу після технічного збою

"Ощадбанк" і "Нова пошта" повідомили про відновлення роботи своїх сервісів після технічного збою. Про це… Читати більше

Saturday April 26th, 2025