Про це пише Рубрика, посилаючись на Телеграм голови Харківської ОДА Олега Синєгубова, ГУР.
У чому проблема?
Розвідка є найважливішим видом забезпечення бойових дій військ.
Вона є сукупністю заходів усіх командирів і штабів із метою своєчасного отримання інформації про:
Без розвідки неможливо успішно виконувати завдання в бою.
Окрім того, розвідники часто виконують свої завдання безпосередньо поряд з позиціями ворога, або й в його тилу, тому їм потрібно мати можливість без втрат повернутися на українські позиції.
Яке рішення?
Тому для розвідників передали два спеціальних вітчизняних бронетранспортери "Дозор-Б".
"Презентували результати нашої попередньої зустрічі із начальником ГУР МО України Кирилом Будановим. Не про всі переваги автомобіля можемо говорити, але російським окупантам вони мають "сподобатися". Зокрема, броня: захист від мін, вогню зі стрілецької зброї та інше" – зазначив Синєгубов.
Як це працює?
Повідомляють, що бойові машини ексклюзивно спроєктовані для потреб ГУР.
Окрім того, зазначають, що "Дозор-Б" вміщує:
ГУР повідомляє, що бойові модулі броньовиків оснащені:
"Машина має встановлені відеокамери та тепловізійну оптику, що дає змогу виявляти противника та вести прицільний вогонь цілодобово. З метою пересування в темний час для водія передбачений прилад нічного бачення", – вказали в розвідці.
Окрім цього, у ГУР наголосили, що броня тримає кулю калібру 7,62-мм. Днище бойової машини має покращений протимінний захист.
Передані розвідникам "Дозори" озброєні кулеметною установкою закритого типу з системою постановки димових завіс.
Також броньовики отримали нові десантні двері з двірником на бронесклі, якого раніше не було як на українській, так і на польській версії машини.
Довідка
Інформація про продаж ліцензії на виробництво бронемашини "Дозор-Б" польській компанії Mista з'явилася ще у 2013 році.
А історія із запуском виробництва на Львівському бронетанковому заводі легкого українського БТР "Дозор-Б" завершилася повним провалом. Його виробництво так і не спромоглися запустити з 2014 року.
Перший бронеавтомобіль Oncilla був зібраний на Київському бронетанковому заводі, надалі виробництво мало відбуватись у Польщі.
І зрештою Міноборони включило до оборонного замовлення на 2019 рік його польський аналог – Oncilla.
Але вся річ у тому, що Oncilla – це і є ліцензійна копія "Дозор-Б", яка відрізняється лише невеликими змінами, а виробляється у сусідній Польщі.
У квітні минулого року, повідомлялося, що Збройні Сили України отримали чергову партію бойових машин Oncilla, які були зібрані підприємством науково-виробничої компанії "ВК Система".
Нагадаємо, що у рамках ініціативи United24 до Національної гвардії України передали 27 гусеничних бронетранспортерів M113.
Окрім того, 23 підприємства українського паливно-енергетичного комплексу зібрали кошти та закупили для потреб Держприкордонслужби 50 бронетранспортерів М113 американського виробництва.
Міністр оборони України Рустем Умєров під час робочої поїздки до Швеції провів низку результативних зустрічей… Читати більше
Міністерство економіки України оприлюднило деталі отримання одноразової допомоги від держави "Зимова єПідтримка". Про це повідомляє Мінекономіки,… Читати більше
Інформація про нібито присутність військовослужбовців Північної Кореї на території Харківської області не відповідає дійсності. Про… Читати більше
В окремих частинах Святошинського, Шевченківського та Соломʼянського районів Києва тимчасово не працюватиме система оповіщення населення… Читати більше
Легендарна різдвяна пісня «Щедрик» авторства українського композитора Миколи Леонтовича стала музичною основою святкової реклами модного… Читати більше
Нещодавно у Львівській муніципальній бібліотеці провели збір листівок, малюнків та оберегів для захисників та захисниць.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.