fbpx
Сьогодні
Відео 12:56 30 Лис 2023

Почнемо відбудову інфраструктури Миколаївщини після отримання потужних засобів ППО, - президент

English version here

Україна після отримання потужних засобів ППО почне відбудову інфраструктури Миколаївської області, зокрема, закладів освіти, лікарень і будівель соціального призначення.

Про це сказав Президент України на зустрічі зі студентами трьох миколаївських закладів вищої освіти, відео з якої викладено у Телеграмі ОП, пише Рубрика.

"Щодо відбудови миколаївських університетів, то усі звертають увагу на ситуацію з ракетними ударами ворога. Відбудова багатьох об'єктів в Україні уже почалась, але лише на тих територіях, де мінімізовано загрозу. Миколаїв залишається під загрозою поки що. Ми працюємо над тим, щоб максимально забезпечити його протиповітряною обороною. І в той час, коли на Миколаївщині будуть потужні засоби ППО, ми зможемо дуже швидко відновити важливі об'єкти, в тому числі заклади освіти, лікарні, заклади соціального захисту", – зазначив Президент.

Він нагадав, що Україна має уже низку домовленостей зі своїми партнерами, щоб забезпечити і посилити засобами ППО південь країни.

"Маємо домовленості з нашими партнерами, щоб потужно посилити засобами ППО наш південь. Обладнання надходить не одразу, як ми розраховували, не так швидко, як повинно бути, але з усім тим все це буде. Ми будемо звертати увагу на ті, чи інші системи ППО, їх багато, вони різні, і їх буде багато в Україні", – сказав Зеленський

Він також зауважив, що лідерство над відновленням Миколаївщини готова на себе взяти Данія.

Президент висловив вдячність українським студентам, які попри ворожу загрозу залишаються в Україні.

"Держава стоїть залізним щитом проти російської навали саме завдяки українцям, які залишилися в Україні, завдяки бійцям, які тримають оборону задля майбутнього нашої держави, задля тих, хто буде обличчям України у майбутньому", – наголосив Глава держави.

Як повідомляв Рубрика, 29 листопада Президент побував з робочою поїздкою на Одещині, Миколаївщині і Херсонщині.

Під час поїздки до Миколаївської області Президент узяв участь у презентації проєктів, що реалізуються в межах патронату Королівства Данія над регіоном.

Президент наголосив, що Україна робитиме все можливе, щоб зберегти інфраструктуру, інституції та безпеку для бізнесу навіть в умовах повномасштабної російської агресії.

Також раніше, Президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю The Sun наголошував, що якщо Україна матиме достатньо засобів протиповітряної оборони, то її громадяни, які виїхали в інші країни через війну, почнуть повертатися додому та працювати на благо своєї Батьківщини. А значить тоді Київ не потребуватиме так багато фінансової допомоги від Заходу.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: