Про це повідомили в литовському військовому відомстві, пише Рубрика.
У чому проблема?
Своєчасне викриття, ідентифікація та супроводження будь-яких ворожих цілей є одним з важливих завдань сучасних і перспективних засобів ППО-ПРО усіх країн світу.
Враховуючи, що в Україні йде війна вже понад 18 місяців, а росія тероризує не тільки на суші, а й захопила Азовське море та блокує Чорне море, Силам оборони просто необхідне радіолокаційного обладнання, якого недостатньо на озброєнні наших військ.
Яке рішення?
Литовські Військово-Морські Сили передали ВМС України комплекти радіолокаційного обладнання.
Зазначають, що радарні комплекти призначені для забезпечення морського спостереження.
Як це працює?
Обладнання відправлено відповідно до запитів ВМС України.
"Для України, яку руйнує війна Росії, це радіолокаційне обладнання матиме велике значення і для захисту її територіальних вод, і для гарантування безпеки її громадян", цитують у повідомленні слова міністра оборони Арвідаса Анусаускаса.
У міністерстві зазначили, що не можуть повідомити вартість та кількість переданого обладнання.
У литовському відомстві відзначили, що на період 2024-2026 рр. Литва сформувала новий пакет військової допомоги Україні на суму 200 євро млн.
Окрім регулярних постачань військової техніки, Литва також опікується навчанням українських військовослужбовців.
Нагадаємо, міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас 19 вересня взяв участь у засіданні в форматі "Рамштайн" і представив новий пакет військової допомоги для України.
Пакет складатиметься з систем підриву, радарів морського спостереження та боєприпасів для протитанкового гранатомета Carl Gustaf.
Окрім цього, в Литві з вересня ремонтуватимуть танки Leopard для України.
Нагадаємо, що Велика Британія передала Україні чотири ехолоти вартістю 1,6 млн фунтів та інше геодезичне обладнання й картографічне програмне забезпечення.
Раніше ми повідомляли, що Україна отримала від Німеччини щойно виготовлені боєприпаси до зеніток Gepard.
США запровадили санкції проти понад 30 російських нафтосервісних компаній. Водночас обмеження торкнулися й сербської компанії,… Читати більше
Речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий запевнив, що нема нічого нового в планах зустрічі… Читати більше
Уряд Японії у п'ятницю, 10 січня, ухвалив нові санкції проти росії через війну в Україні.… Читати більше
Ці вихідні обіцяють бути незвично теплими для зими, подекуди з незначними опадами. Пропонуємо ознайомитися з… Читати більше
Кабінет Міністрів України 10 січня спростив процедуру надання статусу критично важливих для економіки операторів газорозподільних… Читати більше
Таку заяву буцімто озвучив кандидат у канцлери Німеччини від ХДС/ХСС Фрідріх Мерц під час виступу… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.