В окупованому Донецьку чути вибухи: над містом піднявся дим

Фото ілюстративне
У тимчасово захопленому Донецьку пролунали вибухи, після чого над містом здійнявся дим.
Про це повідомляє Рубрика з посиланням на місцеві Telegram-канали.
Місцеві мешканці повідомляють, що стовп диму після обстрілу здійнявся у Київському районі міста.
Окрім того, у Донецьку фіксують дим або пил над Донецьким металургійним заводом у центрі міста. Проте зазначається, що обстрілу не було.
За повідомленнями очевидців, клуби піднялись через виробничі процеси.
Яка ситуація в Донецьку?
Росіяни окупували Донецьк у 2014 році. Останнім часом у місті регулярно повідомляють про вибухи.
Зокрема, 14 вересня у Донецьку повідомляли про "прильоти" а дим здіймався у районі залізничного вокзалу.
Також, 8 вересня, в тимчасово окупованому Донецьку прогриміли вибухи в районі залізничного вокзалу.
А на початку осені окупанти заявили про нібито атаку по центру Донецька. Тоді під ударом опинились Ворошиловський та Київський райони.
Якби тодішня влада не була зайнята поділом портфелів у 2014 році, та менше заглядала у рота тому "марнотворцю" блаблабамі з його бабцею меркелихою, які тупо здали Крим та Донбас, не бажаючи "загострень з кремлем" для себе, то не було би зараз і цієї повномасштабної війни вже і з 2022 року. Ту всю сепаратистську заразу можна і треба було ліквідувати ще в зародку.
У 2014 році за наказом сивосракої, брехливої, патологічно-жадібної, злочинної, зрадницької потвори було здано(продано) Донецьк оркам-в-опучлєнцам.