fbpx
Сьогодні
Анонс 17:32 08 Вер 2023

Як змінювати міста: "Тепле місто" створило курс для громадських організацій про суспільні трансформації

Івано-Франківська організація «Тепле місто» запускає безкоштовний навчальний курс для громадських організацій, в якому ділиться досвідом впровадження змін в місті через громадську діяльність. 

У чому проблема?

Повномасштабна війна продемонструвала, наскільки важливою є сталість та інституційна стійкість громадських організацій. Сьогодні вони відіграють значну роль у протистоянні російському вторгненню: займаються підтримкою армії, надають гуманітарну допомогу постраждалому населенню та вимушено переселеним українцям. Проте часто команди цих організацій стикаються з викликами у своїй повсякденній діяльності – в управлінні ресурсами, плануванні програмної діяльності, залученні фінансів, співпраці з містянами, владою, представниками бізнесу. 

Яке рішення?

Організація «Тепле місто» розробило програму курсу «Суспільні зміни через громадську діяльність» для навчальної онлайн-платформи Prometheus, в якому ділиться досвідом громадської діяльності за 10 років діяльності та дієвими прикладами програмних напрямків, які можна втілювати в будь-якому місті. 

Як це працює?

Спікери, команда організації та залучені експерти, у 8 навчальних модулях розповідають, як створювати нові інституції та соціальні підприємства й реплікувати досвід «Теплого Міста» та інкубованих ініціатив у власному місті; як обрати напрямки діяльності з усвідомленням необхідних кроків та ресурсів; які є особливості акселерації програмних напрямків усередині організації та їхнього відокремлення в самостійні інституції; як сформувати взаємодію між громадським сектором та іншими стейкхолдерами (бізнес, влада тощо).

Курс з'явиться на платформі Prometheus вже 15 вересня. Пройти його можна буде безкоштовно. 

«Тепле місто» – івано-франківська організація, в межах якої зародилися такі інституції, як Promprylad.Renovation, Multimedia lab, Urban Space 100, Urban Space Radio, MetaLab, Save Ukraine Now та Frankivsk Half Marathon. «Тепле місто» розвиває проєкти «Читай» і «Стратегія Івано-Франківська», та надає ґранти локальним ініціативам через напрямок «Ґранти Теплого міста».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: