fbpx
Сьогодні
13:37 17 Сер 2023

В Україні створили нову платформу HelpUA Foundation для збору донатів: як працює рішення

English version here

В Україні для збору донатів розробили нову платформу HelpUA Foundation. Особливість платформи – у наявності особистого кабінету волонтера.

Про це інформує Рубрика.

У чому проблема?

В Україні щоденно зростає кількість волонтерських запитів. На сторінках соціальних мереж з'являються тисячі дописів про допомогу від благодійних фондів та  окремих волонтерів. Втім, все важче стає відрізнити реальні збори на ЗСУ від шахрайських.

Яке рішення?

Для того, аби зробити процес збору коштів прозорим та зручним, команда з 30 волонтерів — спеціалістів українського офісу EPAM створили платформу HelpUA Foundation за принципом маркетплейсу. Над її реалізацією працювали розробники, тестувальники, бізнес-аналітики, дизайнери, системні інженери.

Стартували роботу у січні цього року, головною метою визначили розробку функціональної платформи для полегшення рутинної роботи волонтерів та благодійних організацій. На сайті можна публікувати збори на  підтримку сил оборони та  надання  гуманітарної допомоги постраждалим від війни українцям. Оголошення проходять верифікацію.

Як це працює?

Особливість платформи – у наявності особистого кабінету волонтера. Клікнувши на нього, можна побачити активні та закриті збори, а також відповідну звітність.

Сайт має дві мовні версії:

  • українську,
  • англійську.

Це дозволяє залучати користувачів із різних куточків світу.

На платформі користувачі можуть побачити "банку" дня. Нею може стати збір, якому не вистачає до поставленої мети зовсім трохи, або ж навпаки той, що потребує більшої уваги через повільний темп наповнення.

Особливу увагу розробники приділили питанням конфіденційності та безпеці персональних даних. Інфраструктура сайту створена в хмарному середовищі AWS. Для захисту даних використовується криптування та сертифікати HTTPS протоколу. Прозорість є ключовим пріоритетом ІТ-рішення, тому кожен збір проходить перевірку та верифікацію.

За два місяці з моменту релізу платформи вже вдалось закрити 88 потреб на понад 8,5 мільйонів гривень, з них найбільші суми – понад пів мільйона гривень – на розвідувальні дрони та евакуаційні авто для захисників.

Користувачами платформи можуть стати усі бажаючі громадські організації, фонди та самостійні волонтери після проходження верифікації та створення кабінету.

Нагадаємо, за три доби українці задонатили 235 мільйонів гривень, які збирали UNITED24, "Повернись живим" і monobank на 10 000 дронів-камікадзе.

Як повідомляла Рубрика, вранці 14 серпня, UNITED24, "Повернись живим" і monobank розпочали збір 235 мільйонів гривень на 10 000 дронів-камікадзе. За перші 3 години вдалося зібрати понад 35 мільйонів гривень.

Тільки за першу добу з 235 мільйонів гривень зібрали вже майже половину.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: