fbpx
Сьогодні
19:25 14 Сер 2023

СпільноФонд: 40 ініціатив у 5 областях можуть отримати фінансування до 150 тис. грн від благодійників

Як повідомляє Рубрика, результатом проєкту стануть якісно втілені фандрейзингові інструменти та проєкти представників і представниць територіальних громад Вінницької, Черкаської, Київської, Хмельницької та Львівської областей та презентація відеоісторій успіху.

У чому проблема?

Під час повномасштабної війни питання залучення коштів у громади набуло нового значення. Від того, наскільки громадський сектор вміє залучати кошти від донорів (особливо іноземних), фандрейзити, шукати спонсорів, правильно освоювати кошти залежить рівень післявоєнного відновлення. 

Сьогодні в багатьох громадах кошти з бюджетів можуть виділятися лише під визначені воєнні потреби, часто є затримки з переведеннями грошей підрядникам. Відтак коштів не вистачає не те що на реалізацію громадських проєктів чи збереження культурної спадщини, чи створення інклюзивного середовища, але й часто на утримання шкіл, садочків та поліклінік. 

Яке рішення?

Фонд громади «Подільська громада» у партнерстві з Фондом «МХП-Громаді» та за підтримки ІСАР Єднання розпочинають реалізацію масштабного партнерського проєкту «СпільноФонд». У межах проєкту організатори відберуть 10 команд, які пройдуть навчання, презентують свою ідею, зберуть на неї власними силами (через фандрейзингові інструменти) частину коштів, решту дофінансування отримають від благодійників і реалізують власний задум. 

Під час впровадження проєкту організатори проведуть інформаційні зустрічі, навчання, обмін досвідом з дієвими кейсами, залучення співфінансування. Важливі складники проєкту — надання дофінансування (гранту) для реалізації успішних проєктів, та їхня менторська підтримка протягом реалізації. Громади отримають інструмент для втілення того чи іншого задуму, важливого для громади.

Як це працює?

Проєкт розпочнеться з інформаційних зустрічей, що відбудуться у громадах п'яти областей. Після цього триватиме відбір команд. Дедлайн реєстрації: 26 вересня – для Вінницької та Черкаської областей, 2 жовтня – для Київської області, 9 жовтня – для Хмельницької та Львівської областей. 

Подати заявку на участь можна тут: http://surl.li/jwsqa 

Обрані команди запросять на навчання з проєктного менеджменту, фандрейзингу, маркетингових комунікацій тощо. Навчальні тренінги для всіх учасників/ць відбуватимуться у Вінниці упродовж жовтня та листопада поточного року. Після його проходження учасники/ці залучатимуть співфінансування для реалізації своїх проєктів через фандрейзингову кампанію. Дофінансування (грант) для реалізації проєкту від БФ «МХП-Громаді» надаватиметься в розмірі 50% від суми залучених ресурсів. Максимальна вартість проєкту становитиме 150 тис. грн. Після завершення проєкту прогнозується успішне втілення у життя щонайменше 40-ка ініціатив у громадах 5 областях.

Детальніша інформація про заходи в рамках «СпільноФонду» висвітлюватиметься на офіційних сторінках Фонду громади «Подільська громада» та Благодійного фонду «МХП-Громаді» у Facebook.

СпільноФонд

*Проєкт партнерства «СпільноФонд» став можливим завдяки синергії Фонду громади «Подільська громада», Благодійного фонду «МХП-Громаді» за підтримки ІСАР Єднання у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: