fbpx
Сьогодні
09:12 29 Бер 2025

Окупанти вчергове запустили по країні майже дві сотні БпЛА, 163 з них не досягли своїх цілей

Фото: Телеграм / Сумська обласна військова адміністрація

Російські загарбники у ніч на 29 березня атакували Україну 172 безпілотними літальними апаратами типу Shahed й дронами-імітаторами. Силам ППО вдалося збити 94 ударних дрони, ще 69 БпЛА – не досягли цілей.

Про це повідомляє Рубрика з посиланням на Telegram Повітряних сил Збройних сил України (ЗСУ).

Як зауважили військові, цієї ночі російські загарбники застосували:

  • 172 ударні БпЛА типу Shahed і безпілотники-імітатори різних типів із напрямків: Міллерово, Курськ, Приморсько-Ахтарськ – рф., Чауда – Крим.

До відбиття атаки були залучені:

  • авіація;
  • зенітні ракетні війська;
  • підрозділи РЕБ;
  • мобільні вогневі групи Повітряних сил та Сил оборони України.

"Станом на 08.30 підтверджено збиття 94 ударних БпЛА типу Shahed (безпілотників інших типів) на півночі, сході та в центрі країни", зазначили у ПС ЗСУ.

А ще 69 російських безпілотників-імітаторів — зникли з радарів (локаційно втрачені), не завдавши негативних наслідків.

"Внаслідок російської атаки постраждали Дніпропетровщина, Харківщина та Сумщина", додали у Повітряних Силах.

Нічна атака рф у ніч на 29 березня

Нагадаємо, що увечері 28 березня російські загарбники масовано атакували Дніпро дронами-камікадзе типу Shahed, внаслідок чого виникло кілька пожеж: загорілися ресторанний комплекс і житлові будинки. Кількість постраждалих зросла до 21 мешканця, серед яких вагітна жінка; четверо людей загинули.

У Харківській області в Чугуївському районі в селі Федорівка. Внаслідок обстрілу БПЛА типу горіло гілля та уламки БпЛА на площі 10м² пошкоджено покрівлю та скління вікон господарчої споруди, вікна житлового будинку.

Також у Чугуївському районі в селі Борова внаслідок обстрілу горіли конструктивні елементи складської будівлі на площі 100 м², пошкоджено складську будівлю, скління вікон будівлі охорони, трактори, екскаватор, вантажні авто.

У Білопільській громаді Сумської області завдано атаки БпЛА (1 вибух). Внаслідок атаки пошкоджено 3 приватні житлові будинки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: