Довкілля очима дітей: Behind Blue Eyes представили відеопроєкт про стан природи під час війни

Відео про дітей з Чорнобаївки Херсонської області представив благодійний проєкт Behind Blue Eyes, у сюжеті діти озвучують свої думки про природу й стан довкілля під час війни.

Про це пише Рубрика.

Повідомляють, що відеопроєкт Behind Blue Eyes реалізували у співпраці з Untold, Ukrainian Signal і компанією Patagonia.

DTF Magazine поговорив з ініціаторами Behind Blue Eyes Дімою Зубковим та Артемом Скороходько

Ідея проєкту з'явилась у Діми та Артема під час волонтерських поїздок до трьох деокупованих сіл Чернігівщини: Ягідного, Слободи та Лукашівки.

Фото: theblueyedproject

Декілька місяців вони постачали їжу та предмети першої необхідності місцевим жителям. Серед них було багато дітей, "які стали волонтерам друзями та випромінювали те сяйво, яке хотілось зафіксувати у скрутні часи".

Фото: theblueyedproject

Під час однієї з поїздок Діма та Артем роздали всім охочим дітям одноразові плівкові камери та попросили фотографувати протягом тижня все, що вони захочуть. Основна умова — ніяких встановлених правил чи побажань до готових знімків.

Фото: theblueyedproject

Як зазначають, що героями відео стали 10-річні Костянтин і Назар, 11-річна Віка й 12-річний Гога. Ці діти пережили девʼять місяців окупації Чорнобаївки.

Фото: theblueyedproject

Вони розповідають про дружбу з качками й роздумують про вплив решток тіл на довкілля.

"Менш ніж за два місяці після цієї розмови російський терор спричинив екологічну катастрофу на Каховській ГЕС, Чорнобаївка частково затоплена. На щастя, жоден із героїв відео не постраждав", наголошують творці проєкту.

Фото: theblueyedproject

Нагадаємо, що 23-24 липня в київській галереї Avangarden на Січових Стрільців, 23а пройде благодійна виставка проєкту Behind Blue Eyes.

На ній представлять фотографії, створені дітьми з деокупованих сіл України на разові плівкові камери, а також збиратимуть донати на реалізацію побажань дітей-учасників проєкту.

Довідка

Behind Blue Eyes – це благодійний проєкт, у якому діти з деокупованих і прифронтових сіл України знімають своє життя на одноразові плівкові камери.

Метою проєкту стала не лише документація наслідків війни та навколишнього світу дітей, а й реалізація дитячих мрій та бажань.

Організатори попросили місцевих дітей написати свій особистий віш-ліст, щоб "показати їм, що творчість може бути потужним інструментом для реалізації власних мрій", які "не має забирати війна".

Свіжі дописи

  • Новини

Ватикан: Стан Папи Римського Франциска залишається критичним

Папа Римський Франциск залишається в критичному стані після ранкового респіраторного кризу. Йому необхідне переливання крові,… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025
  • Новини

У Львові прийняли програму популяризації культури донорства крові

Львів – одне з перших міст в Україні, де на рівні громади прийняли програму популяризації… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025
  • Новини

Стійкість у єдності: у столичному метро відкрилася виставка до роковин повномасштабного російського вторгнення

У Києві на станції метро «Золоті ворота» відкрилась фотовиставка «Стійкість у єдності». На експозиції представлені… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025
  • Новини

Не мовчи – полон вбиває: у Запоріжжі відбулася акція в підтримку українських військовополонених та зниклих безвісти

У Запоріжжі відбулася акція на підтримку військовополонених та зниклих безвісти. Містяни вийшли з прапорами, плакатами… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025
  • Новини

В Анкарі відкрилася віртуальна виставка “Війна впритул”: демонструє “наживо” наслідки злочинів росіян в Україні

У турецькій столиці відкрилася виставка віртуальної реальності «Війна впритул». За допомогою 360° панорам, дрон-зйомки та… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025
  • Новини

Зеленський: Ми робимо конкретні речі, щоб розмови про Україну й про всю Європу відбувалися за участі України і Європи

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що триває міжнародна робота та нові перемовини з партнерами. За… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025

Цей сайт використовує Cookies.