fbpx
Сьогодні
16:55 30 Тра 2023

Відбудова України: вже відновлено 45 мостів та встановлено 85 тимчасових переправ

Фото: Фейсбук / Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області

З початку повномасштабного вторгнення по всій території України зруйновано 346 мостів, 157 з них – на державних дорогах, дорожники уже відновили 45 відвідних об'єктів та встановили 85 тимчасових переправ.

Про це повідомляє Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури.

"Впродовж 2022 року було відновлено 41 міст, 8 з них були зруйновані війною – решта аварійні мости, котрі розташовані та основних маршрутах та вкрай важливі для логістики в країні. У 2023 році Агентство вже відбудувало та відкрило рух по 4 мостах у Житомирській, Київській та Чернігівській областях", – йдеться в повідомленні.

У профільному відомстві зауважили, що одразу після деокупації регіонів налагоджували проїзд через зруйновані мости.

Було зведено 85 тимчасових переправ, проте не всі вони здатні витримувати значні навантаження.

Нині будівельні роботи ведуться на 25 об'єктах у Житомирській, Київській, Чернігівській, Харківській, Херсонській та Миколаївській областях.

"Пріоритетними є ті маршрути, через які проходять основні обсяги товарів цивільного та військового призначення. Роботи по відбудові мостів не припиняємо та плануємо найближчим часом розпочати роботи ще на низці важливих для країни об'єктів", – додали в Агентстві.

Довідка

Європейські країни підтримують Україну щодо відновлення зруйнованої інфраструктури.

Так, Чехія в особі Адміністрації державних матеріальних резервів республіки надала тимчасові мостові споруди. 2022 року надійщло 10 таких конструкцій, цьогоріч надійдуть ще 14.

Французька компанія Matière передала 3 мости. До ініціативи також долучилися Швеція та Норвегія. Швеція передала 4 катери, які можна використати як понтонні переправи. Також 14 секцій понтонів, їх можна комбінувати у переправи різної довжини.

Від Норвегії отримали 10 мостових конструкцій типу acrow/bailey, що підходять для пересування важких транспортних засобів.

Рубрика:
Економіка

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: