fbpx
Сьогодні
Відео 15:26 02 Тра 2023

Екорішення: для лелек енергетики Києва встановили безпечні гнізда

Лелеки. Фото: unsplash.com

ДТЕК у Дарницькому районі столиці змонтував спеціальну платформу для гнізда лелек. Це вже восьма така конструкція у Києві.

Як пише Рубрика, про це повідомляють на фейсбук-сторінці ДТЕК.

У чому проблема?

В Україні потрібно зберегти популяцію білого лелеки і привернути увагу суспільства до важливої теми – дбайливого ставлення до живої природи.

Яке рішення?

Для цього у 2021 році ДТЕК Мережі започаткував проєкт #Лелеченьки.

Як це працює?

У межах проєкту #Лелеченьки встановлюють такі платформи для лелек, щоб гнізда не просідали на лінії електромереж, а птахи залишалися в безпеці.

Платформу встановили на місці зруйнованого негодою гнізда. Воно стояло на електричній опорі й під час падіння пошкодило електричні лінії. Через це клієнти в цьому районі залишилися без світла, а лелеки – без домівки.

"Звісно, що в першу чергу ми відремонтували пошкоджену електролінію і повернули клієнтам світло. Щоб відновити гніздо нам потрібно було більше часу, бо треба було виготовити захисну платформу. Щойно ми її зробили, то одразу встановили на ту ж опору", – кажуть енергетики.

Довідка 

#Лелеченьки – це еколого-просвітницька акція, яка поєднує дії бізнесу, майбутнього покоління українців та сучасного мистецтва. Її головна мета – популяризація захисту та збереження біорізноманіття, просування принципів ESG, а також цінностей та відповідальності бізнесу за прогрес у досягненні Цілей Сталого розвитку Глобального Договору ООН.

Нагадаємо, ми повідомляли, що у Львові почали висаджувати дерева, які працюють на адаптацію міста до зміни клімату.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: