fbpx
Сьогодні
12:53 16 Бер 2023

Рішення для відбудови: на Миколаївщині відновили два мости, які зруйнували російські загарбники

English version here

Фото: UNITED24,

UNITED24 та АВТ Баварія профінансували відновлення моста у Миколаївській області, а також ще один міст був відбудований за сприяння UNITED24.

Про це повідомили у пресслужбі платформи UNITED24, передає Рубрика.

У чому проблема?

Під час захоплення російськими загарбниками Миколаївщини ворог зруйнував, окрім інфраструктури не один міст через річки. Руйнації мости зазнали внаслідок бойових дій.

Яке рішення?

Фандрейзингова компанія UNITED24 взяла на себе фінансування відбудови мостів.

Перший міст відбудували через річку Інгул у Воскресенській територіальній громаді.

А фінансування відбудови другого мосту через річку Інгулець у Снігурівській громаді взяла на себе компанія АВТ Баварія через фандрейзингову платформу UNITED24.

Як це працює?

Наголосили, що відновили його військовослужбовці 36-го шляхо-відновлювального Конотопського полку Державної спеціальної служби транспорту.

"У Баштанському районі Миколаївської області відкрили міст через річку Інгулець, який був зруйнований російськими військами у листопаді 2022 року. Міст гарантує безпечний проїзд жителям навколишніх сіл і дозволить доставляти гуманітарну допомогу", зазначили у повідомленні.

"Відбудова мосту у Баштанському районі Миколаївської області є надзвичайно важливою подією для місцевих жителів та для АВТ Баварія. Ми пишаємось тим, що вкотре доєдналися до проєкту, що сприяє відбудові українських міст, які постраждали від країни-агресора.

Наша плідна співпраця з UNITED24 не зупиняється. Ми продовжуємо допомагати Україні протистояти ворогу та відбудовувати нашу державу", підкреслив генеральний директор АВТ Баварія Ерік Бернінг.

Це вже восьмий міст, який звели за кошти донорів, зібрані через фандрейзингову платформу UNITED24, і п'ятий міст на деокупованій Миколаївщині.

"Громада довго чекала на відбудову цього моста, адже він забезпечить безперебійне транспортне сполучення. Дякую UNITED24 та АВТ Баварія, бо саме завдяки кооперації з бізнесом вдалося в такі терміни виконати завдання із відбудови мосту", зазначив голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: