fbpx
Сьогодні
10:57 06 Бер 2023

Мінкульт запустив пізнавальний флешмоб "Не борщем єдиним": у чому рішення

English version here

Мінкульт запустив пізнавальний флешмоб з нагоди відзначення 15-ї річниці ратифікації Україною Конвенції ЮНЕСКО про охорону культурної спадщини.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці відомства.

У чому проблема?

Нематеріальна спадщина України – унікальна та неповторна. Ось чому про неї потрібно знати", – написав міністр культури Олександр Ткаченко.

Яке рішення?

З нагоди 15-річчя ратифікації Україною Конвенції ЮНЕСКО про охорону культурної спадщини 2003 року Міністерство культури та інформаційної політики України запускає флешмоб.

Як це працює?

Українцям пропонують у соцмережах публікувати фото української нематеріальної спадщини — свого регіону або улюбленого об'єкта.

Зазначається, що нематеріальна спадщина України є унікальною та неповторною, саме тому про неї потрібно знати.

З переліком елементів НКС можна ознайомитися за посиланнями:
🔸національний – тут,
🔸ЮНЕСКО – тут.

Для хештегів у публікаціях пропонують використовувати #НематеріальнаСпадщинаУкраїни #НеБорщемЄдиним.

Рубрика:
Суспільство

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: