fbpx
Сьогодні
Екслюзив 16:14 21 Сер 2022

У Києві відбулось відкриття мобільної виставки "Разом ми – Європа"

English version here

Фото: Рубрика

У Національній філармонії України презентували цілі комунікаційної кампанії та програму заходів, спрямованих на підвищення обізнаності українців про всебічну підтримку, солідарність та допомогу ЄС, яку вже надано Україні під час війни. І розкрили плани щодо подальшого сприяння.

Після презентації відбулось офіційне відкриття мобільної виставки «Разом ми — Європа» під Аркою Свободи українського народу.

 Експонати виставки представляють роботи українських ілюстраторів, які передають погляд художниць на війну в усіх її проявах та на допомогу Україні з боку ЄС.

Загалом, від початку російської агресії, ЄС надав вже майже €7 мільярдів макрофінансової, бюджетної, гуманітарної, надзвичайної та кризової допомоги Україні.

2,5 мільярди було передано на потреби Української армії. Підтримка армії держави, яка не є членом Союзу є новим механізмом для ЄС і ми продовжимо надавати цю підтримку.

Близько €425 мільйонів було на цивільний захист населення.

Почесними гостями відкриття стали Матті Маасікас — естонський дипломат, Глава представництва ЄС в Україні, та Ольга Стефанішина, Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Пан Маасікас наголосив, що ЄС підтримує Україну та українців у їх прагненні до євроінтеграції: підтримує реформи та підтримує цивільних, які вимушені жити в реаліях війни.

Цей захід — лише початок цілої серії онлайн-заходів, які покликані продемонструвати ту підтримку, яку ЄС надає Україні. І показати, що разом ми Європа.

У свою чергу, Ольга Стефанішина зазначила, що сьогодні ухвалюється багато рішень, які  ніколи не ухвалювались і мають історичний характер. Вона пригадала, що на початку війни ЄС відкрило свої кордони для біженців без будь-яких умов, щоб тільки люди могли врятуватись. 

«Ніколи ще такі рішення союзом не ухвалювались так просто. Ніколи ще ЄС не надавав військової допомоги країні, яка не є членом союзу.»

Пані Ольга зауважила, що санкції, які впроваджуються проти рф, допомагають ЄС здобувати свій суверенітет,  а також незалежність від енергетичного шантажу, військового шантажу, який сьогодні використовує Росія.

«Є багато сторінок в історії Європі, які були написані за ці 180 днів. Ми написали історію нової, більш сильної Європи», — заявила Ольга Стефанішина. 

Комунікаційна кампанія «Разом ми Європа» покликана продемонструвати підтримку, яку Європа готова надавати Україні на шляху до перемоги та в подальшому, в процесі приєднання до сім'ї країн-членів союзу.

"Ця кампанія — це не про політичний тиск, це про надію для людей, які живуть в умовах війни. Ми хочемо показати громадянам і в Україні і за кордоном, наскільки наша країна вже є інтегрованою до ЄС", — заявили на початку заходу. 

В рамках виставки працював і «мобільний офіс» Укрпошти. Кожен бажаючий міг створити власну листівку для захисників, яку доставлять на фронт до Дня Незалежності. Писати можна було як конкретній людині, так і незнайомцям (залишивши адресу отримувача пустою).

Одним з перших своє послання бійцям створив маленький Тимофій Сумак. Його мама Людмила сказала, що листівка призначена конкретній людині. Бажаємо Тимофійчику та всім діткам дочекатись своїх захисників з перемогою.

Фото "Рубрики"

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: