fbpx
Сьогодні
12:24 19 Сер 2022

росіяни можуть завдати ракетного удару по філармонії у день судилища над захисниками "Азовсталі", - ГУР

Фото: Маріупольська міська рада

Для судилища над захисниками "Азовсталі" у тимчасово захопленому Маріуполі росіяни готують підставних "свідків", звозять пропагандистів та можуть того дня влаштувати провокацію.

Про це Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє в Телеграмі.

У День Незалежності України російські загарбники планують провести показове судилище над військовополоненими.

З цією метою в терміновому порядку переобладнується вціліле приміщення Маріупольської камерної філармонії. На її сцені монтуються залізні клітки, в яких будуть утримувати українських захисників. Також зводяться кілька нових тимчасових споруд поруч із приміщенням.

Щоб додати вигляд "легітимності" цій акції, загарбники готують спеціально навчених "свідків" і завозять представників російських ЗМІ.

"За одним із можливих сценаріїв рашистів, вони можуть завдати по приміщенню точкового ракетного удару. В разі реалізації такого сценарію рашисти спробують традиційно перекласти провину за скоєний злочин на Україну", – заявляють у ГУР.

Довідка

У тимчасово захопленому Маріуполі росіяни планують влаштувати показовий "суд" над українськими захисниками, які понад 80 днів тримали оборону міста. 16 травня за наказом вищого військового керівництва та під гарантії міжнародних гуманітарних організацій вони погодилися на евакуацію з комбінату "Азовсталь". Українські військові потрапили у в'язниці росії і "днр".

Читайте щоденну хроніку війни від "Рубрики" – всі поточні новини цієї доби оборони від російської агресії зібрані тут.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: