fbpx
Сьогодні
16:29 12 Сер 2022

У росії розпочато втілення прихованих заходів так званої "промислової мобілізації", - розвідка

English version here

У російській федерації розпочато втілення прихованих заходів так званої "промислової мобілізації" компаній та підприємств оборонного сектору.

Про це йдеться у повідомленні ГУР Міноборони.

Як зазначається, зокрема, в компанії "ростех" з початку серпня введено заборону на відпустки для всього керівного складу та значної частини робочого персоналу. В деяких компаніях, які входять до складу "ростех", "перенесення відпусток на невизначений термін" стосується 100% працівників.

Також, наголошують у розвідці, воєнно-промислова комісія рф (голова комісії – путін) готує зміни до програми державного оборонного замовлення на 2022 рік, які передбачають збільшення витрат на 600-700 мільярдів рублів. Затвердження змін очікується на початку вересня.

Мета прихованої "промислової мобілізації" – забезпечення ведення бойових дій на території України. При цьому вже найближчим часом очікується введення аналогічних заходів на інших оборонних підприємствах рф, додають у ГУР.

"Кампанія з відміни відпусток також пов'язана із заходами встановлення повного контролю над пересуванням персоналу оборонних підприємств. Передусім – керівного складу, на тлі останніх гучних справ зі звинувачення у державній зраді окремих представників наукових кіл рф", – підсумовують у відомстві.

За даними української розвідки, наразі до складу державної компанії "ростех" входить понад 800 компаній та підприємств різних галузей виробництва. Портфель корпорації містить до 40% всього об'єму державного оборонного замовлення та пріоритетні цивільні програми.

Читайте щоденну хроніку війни від "Рубрики" – всі поточні новини цієї доби оборони від російської агресії зібрані тут.

Рубрика:
Світ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: