fbpx
Сьогодні
19:41 12 Лип 2022

На Донеччині ворог робить спроби прорвати українську оборону, але не має успіху

Фото: Joint Forces Task Force

На Донеччині ворог у кількох напрямках робить спроби прорвати українську оборону, але не має успіху і відходить на свої попередні позиції.

Про це під час телемарафону повідомив очільник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"Вся лінія фронту під постійними обстрілами і спроби прориву супротивником застосовуються і використовуються практично щодня, щодобово. Але успіхів немає, противник відходить на свої попередні позиції і при цьому вони зазнають втрат як у живій силі, так в і броньованій техніці", – сказав очільник області.

За його словами, ворожі батальйонно-тактичні групи у великій кількості зосереджені на Бахмутському, Сіверському напрямках і, відповідно, в напрямках Слов'янська і Краматорська, це Лиманський напрямок, це напрямок з населеного пункту Долина.

"Також Збройні сили не забувають і чітко розуміють про необхідність оборони на Донецькому напрямку – Мар'їнка, Красногорівка, Авдіївка", – уточнив Кириленко.

Як повідомлялося, агресор постійно обстрілює Донеччину, вбиваючи та травмуючи громадян, знищуючи цивільну інфраструктуру населених пунктів області. На Донеччині наразі залишилося близько 340 тис. (або 20,4%) місцевого населення, всі інші вже евакуювалися у безпечні місця.

Читайте щоденну хроніку війни від "Рубрики" – всі поточні новини цієї доби оборони від російської агресії зібрані тут.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: