fbpx
Сьогодні
09:37 11 Гру 2021

ФОПи, які не змогли отримати карантинні 8000 гривень навесні, отримають гроші в грудні

Фото unsplash.com

Фізичні особи-підприємці та наймані особи, які зверталися навесні за компенсацію по 8000 гривень, але не отримали кошти через помилку в реквізитах, зможуть зробити це ще раз. Постановою уряду встановлена дата до 15 грудня.

Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

Згідно з повідомленням, інформація про необхідність уточнення реквізитів банківського рахунку надійде від Мінцифри засобами Порталу Дія, зокрема з використанням мобільного додатка.

"Застраховані особи після надходження відповідного повідомлення для отримання допомоги у розмірі 8000 гривень зможуть до 15 грудня 2021 року включно сформувати та подати повідомлення засобами Порталу Дія із зазначенням правильних реквізитів банківського рахунка для виплати 8000 гривень", – йдеться в повідомленні.

Згідно з рішенням уряду від 6 грудня 2021 р. № 1267, перерахування компенсації буде проводитись АТ "Ощадбанк" на банківський рахунок (за стандартом IBAN) у банку, в якому відкрито рахунок, зазначений у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

3 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Оксана

Як фізично це зробити?Як подати правильний рахунок?

2
Чин - Е - Так

У мене сусідка чекала, чекала виконання рішення суду про здійснення виплати доплат до пенсії як "ДИТЯ ВІЙНИ".
Десь років 8 чи 10 чекала.
Отримувала, отримувала різні обгрунтовуючі та обнадійливі відповіді від ДВС, у тому числі про те, що виконавчі провадження з цих питань передані для виконання безпосередньо до Держказначейства України (!!!???? - тобто боржнику - краще не придумаєш !!!!!!) та й і померла, не отримавши ні щомісяних доплати ні накопиченої загальної суми за тих 8 - 10 років.
А шо грошей нема в країні, в Держказначействі ?
Кfжуть нема.
А в офшорах ? "Такі да - (як кажуть в Адєссє), такі валом ".
А якби всі хабарі йшли, хоча б з оплатою податків, до Казначейств, то тих би фінансів вистачило б, щоб не то що дітям війни сплатити борг, а й новий Чорноморський флот (ЧМП" побудувати та дороги побудувати хоча б як у Білорусі.

3
Чин - Е - Так

А щодо несправедливості, та фінансового пригноблення ФОПів, то не всі вони такі відчувають чи можуть відчувати себе постраждалими.
Хто не працював, за період карантину в торгівельній сфері, то такі мабуть да - постраждали на 8000 грн.
І то, вони ж, чи певна їх кількість, маючи вдалі умови і добрячі результати від такої торгівельної діяльності і мільйонні обороти та, сплачуючи копійчані податки - бо касових апаратів "чка" - (нема), окремі з них от те недоотримання допомоги від Держави, відчують себе ображеними.
А комунальні ФОПи шо ?
Думаєте послуги з ТО та утримання будинків та прибудикових територій, виконують всі (а їх десь біля 10 видів зідно переліку Кабмінівському) ? Так ні ж.
А гроші за послуги, за тарифними розрядами, беруть за всі послуги. І ніхто їх у цих питаннях ( в сенсі цих ФОПів) не контролює.
Значить гроші - в кишеню власну, а не на накопичення комунальних коштів по кожному будинку окремо для послідуючого цільового обслуговування будинків.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: