Шевченко заявив, що українська збірна оцінить свою гру після повернення до Києва

Фото Reuters

Тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко заявив, що пишається виступом своєї команди на Євро-2020.

Про це пише Радіо Свобода, передає Рубрика.

"Минулої ночі ми зіткнулися із сильною командою. Дякую всім вболівальникам за вашу прекрасну підтримку, це було так важливо у нашій подорожі. Пишаюся виступом моєї команди на Євро-2020. Ви написали великі сторінки для українського футболу", – написав Шевченко у Facebook.

Крім того, тренер збірної зазначив, що поки рано говорити, чи залишиться він на посаді після чвертьфінальної поразки своєї команди на чемпіонаті Європи. Шевченко сказав, що команда повернеться до Києва і оцінить свою гру.

"Федерація має ухвалити рішення", – сказав Шевченко 3 липня на пресконференції після того, як Англія розгромила Україну в Римі з рахунком 4:0.

"У нас були хороші моменти в грі, але сьогодні стандартні положення не спрацювали, – сказав Шевченко. – "Я дійсно задоволений тим, як команда виступила. Я хочу подякувати гравцям за їхнє ставлення до сьогоднішнього дня".

Нагадаємо, що у вчорашньому матчі Україна – Англія українська збірна у чвертьфіналі Євро-2020 поступилася англійцям з рахунком 0:4.