fbpx
Сьогодні
20:09 17 Кві 2021

Український стартап з доставки на електровелосипедах увійшов до 10-ти кращих в Європі

Український стартап з доставки на електровелосипедах Delfast став одним із кращих у Європі.

Про це пише tech.liga.net з посиланням на EU-Startups.

У рейтингу EU-Startups український стартап посідає четверту сходинку.

Хто увійшов до списку?

Gophr – сервіс доставки, заснований у 2015 році в Лондоні. Стартап фокусується на підвищенні ефективності доставки на рівні окремих кур'єрів, використовуючи ігрові стимули прокладає більш ефективні маршрути.

Bliq – заснована у 2018 році берлінська платформа райдшерінга, яка оптимізує роботу кур'єрів для роботи одночасно з декількома компаніями, такими як Bolt, Uber і Deliveroo, які своєю чергою отримують більш ефективний персонал.

Deliverect – бельгійський стартап, який народився у 2018 році, оптимізує ресторанну індустрію за допомогою ПО для онлайн-управління доставкою їжі на різних платформах, таких як Uber і Deliveroo.

Delfast – український стартап, заснований у 2014 році, починав як екосервіс доставки. Пізніше компанія почала виробляти свої власні електробайкі для задоволення потреб в доставці. Delfast розробив електровелосипед з найбільшим запасом ходу, встановивши світовий рекорд Гіннеса.

Scoobic Group – заснований в 2016 році іспанський стартап спеціалізується на електромобілях для доставки на "останню милю". Повністю електричний автомобіль Scoobic – щось середнє між мотоциклом і вантажним автофургоном може перевозити до 750 кг вантажу об'ємом до 1000 літрів, а його дальність поїздки становить 300 км.

Instabox – компанія зі Стокгольма була заснована в 2015 році. Пропонує послугу доставки в той же день за допомогою безлічі розумних камер зберігання. Стартап співпрацює з такими великими компаніями як H&M, IKEA і Lloyds.

Bringly – SaaS-стартап з Амстердама, заснований у 2019 році, який розробляє ПО для доставки замовлень день в день. Компанія співпрацює з сервісами доставки, що використовують електромобілі, а своїх партнерів інформують про замовлення через власний API.

Boks – паризький стартап Boks здійснює можливість отримання посилок будинку в будь-який час доби за допомогою підключених "боксів" – невеликих безпечних ящиків для зберігання, доступ до яких здійснюється за допомогою одноразового коду.

Budbee – це заснований у 2015 році логістичний стартап зі Стокгольма, що пропонує послуги доставки "останньої милі".

Ziticity – литовський стартап, створений у 2017 році дає можливість місцевому бізнесу конкурувати з Amazon, надаючи платформу для доступних доставок останньої милі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: