fbpx
Сьогодні
17:57 11 Лис 2020

Національний музей історії України презентує ребрендинг: нові рішення

Фото: МІСТ

Національний музей історії України презентує ребрендинг. Нову концепцію безкоштовно розробило креативне агентство TABASCO, щоб підтримати музей у прагненні стати сучаснішим.

Одним із ключових елементів ребрендингу є скорочення: Музей ІСТорії = МІСТ. 

Національний музей історії України презентує ребрендинг

Фото: МІСТ

"Новий бренд – це не просто зміна обкладинки. Для кардинальних змін потрібен час. І ми маємо чітко розуміти, як і куди рухаємося. Історичний музей – це не лише про зберігання та демонстрацію експонатів. Образ мосту унаочнює прагнення поєднувати часи та культури. Новий бренд маніфестує стратегію розвитку музею", – підкреслює Федір Андрощук, генеральний директор Національного музею історії України.

Графічний знак логотипу літера М говорить про поєднання двох берегів України лівого та правого, а також символізує, що саме у МІСТ зустрічаються минуле та майбутнє, єднаються цивілізації та знання.

Національний музей історії України презентує ребрендинг

Фото: МІСТ

"Працюючи над проєктом, ми знайшли цікавий інсайт. Спадщиною радянської традиції стали жахливі абревіатури, котрі використовувати у житті просто нереально. Ніхто не скаже: "А чи не сходити нам завтра у НМІУ"? Але ж музей має бути визначним місцем, про яке хочеться говорити та згадувати. Недарма Метрополітен у Нью-Йорку називає себе Мет'ом. Ми почали крутити цю ідею – знайшли образи та сенси, котрі точно передають суть головного музею країни. Так і народився МІСТ", –  каже Олександр Смірнов, креативний директор TABASCO.

Знак М трансформується та стає динамічним.

Національний музей історії України презентує ребрендинг

Фото: МІСТ

Основні кольори нового брендингу жовто-зелений та блакитний. Додаткові кольори зелений, помаранчевий, малиновий, чорний та бордовий. Їх можна використовувати в мерчі, навігації та експозиції музею залежно від тематики.

Національний музей історії України презентує ребрендинг

Фото: МІСТ

Креативна команда також використала тему безкінечності. При розміщенні поряд різних поліграфічних об'єктів візиток, постерів, бейджів тощо створюється безперервний графічний ланцюг. Таким чином підкреслюється, що історія це неперервна низка подій, пов'язаних між собою.

Фотозображення компонується у форму, яка створена на основі знаку. Вона також є динамічною і, граючись з формою, ми отримуємо можливість гармонійно використовувати її на різних форматах. Для outdoor-афіш ідея поєднання була реалізована шляхом нестандартної компоновки тексту та ланцюгового розміщення зображень виставки. 

Мета щоб Національний музей історії України став культовим місцем для молоді, а для цього стиль музею повинен мати зміст, бути модним і нести сенс.

Ребрендинг розробляли креативники TABASCO Chief Design Officer Світлана Горовенко та дизайнер Вікторія Васильєва.

Про музей

Національний музей історії України – головний історичний музей держави. Заснований у 1899 році в Києві для збереження та експонування старожитностей і мистецьких творів.

У музеї зберігаються понад 800 тисяч експонатів. Вони відображають історію України від найдавніших часів до сьогодення. Зокрема в музеї можна побачити знаряддя праці, створені мільйон років тому, кам'яні сокири, перші прикраси людей кам'яної доби, трипільську кераміку, прикраси скіфів і сарматів, вироби давньогрецьких майстрів, срібні гривни та плінфу з тризубом часів Русі, гетьманські універсали, козацькі знамена й гармати, карету київського митрополита, зброю та прапори доби визвольних змагань і тисячі інших пам'яток різних епох і народів, які жили на українських землях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: