Сьогодні 25/10/2020 13:09
18:54 17 Жов 2020

Вперше в історії: українець виграв етап Чемпіонату світу з Супербайку

21-річний одеський мотогонщик Микита Калінін став першим в історії українцем, який виграв етап Чемпіонату світу з Супербайку. Спортсмен представляє команду Battley-RT Motorsports by SKM-Kawasaki.

Момент блискавичної перемоги українця показали у Twitter Чемпіонату світу з Супербайку.

Відомо, що змагання відбувалися на трасі в португальському Ешторілі. 21-річний Калінін фінішував першим, випередивши найближчого суперника на 0,054 секунди.

До слова, 2 роки тому Калінін потрапив в аварію під час гонки на етапі WorldSSP300 в Імолі (Італія). Спортсмен рухався до фінішу шостим, однак один із суперників зачепив переднім колесом мотоцикл українця. У хлопця діагностували вивих гомілкостопа, струс мозку, а також багато ударів і розтягнень.

Микита успішно відновився і став наймолодшим мотогонщиком в історії незалежної України, який виборов "золото" в гонці Суперпоулу.

У своєму Facebook хлопець похизувався досягненням і зазначив, що важка робота принесла високий результат.

We did it🥇🥇🥇My first superpole win🔥 Big thanks to everyone for your support 🙏 Big work brings result ‼️Thank you Devin…