fbpx
Сьогодні 26/01/2021 19:17
Фото 20:43 12 Жов 2020

Перші леді України та Польщі відвідали Музей науки

Фото: ОПУ

Перша леді України Олена Зеленська та перша леді Польщі Агата Корнгаузер-Дуда побували в Музеї науки Малої академії наук України (м. Київ) та оглянули його інтерактивні експонати.

Про це пише Офіс Президента. 

Під час екскурсії Музеєм Олена Зеленська та Агата Корнгаузер-Дуда ознайомилися з історією його створення, відвідали виставки, присвячені польським ученим Марії Склодовській-Кюрі та Яну Чохральскому, а також мали нагоду не тільки оглянути, а й протестувати в дії інтерактивні експонати.

Музей науки створено у тісній співпраці з польськими науковими, освітніми та дослідницькими центрами. Майже половина експонатів для нього були спеціально виготовлені польським партнером Музею – компанією Strong Interactions, яка також працювала над створенням Центру науки "Коперник" у Варшаві.

Перші леді України та Польщі побували в Музеї науки МАН України

Фото: ОПУ

Консультанти та фахівці з Польщі були залучені до створення Музею науки на всіх етапах проекту – від розробки концепції до навчання персоналу, який працюватиме з відвідувачами.

"Я дуже рада, що ми відвідали саме Музей науки. Це – успішний приклад дружби та співпраці України й Польщі", – сказала Олена Зеленська.

Перші леді України та Польщі побували в Музеї науки МАН України

Фото: ОПУ

Усі експонати Музею науки не тільки інтерактивні, а й мобільні: вони можуть подорожувати та популяризувати науку у найвіддаленіших куточках України. Агата Корнгаузер-Дуда зауважила, що польський Центр науки "Коперник" має намір найближчим часом створити регіональні осередки, і в цьому проекті польські фахівці співпрацюватимуть з українськими колегами.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
пролетарий

Від цих відвідин простому украйьонцю, ні холодно , ні жарко, зачем писать такую МУТЬ...?

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: