08:35 22 Сер 2020

"Севілья" перемогла "Інтер" у фіналі Ліги Європи

"Севілья" переграла "Інтер" у фіналі Ліги Європи й рекордно вшосте в історії турніру стала її переможцем.

Про це повідомляє XSport.ua.

У фінальному матчі в Кельні вона обіграла італійську команду "Інтер" з рахунком 3: 2.

На п'ятій хвилині Ромелу Лукаку вивів "Інтер" вперед, реалізувавши пенальті.

На 12-й Люк де Йонг зрівняв рахунок, на 33-й він знову забив гол у ворота "Інтера".

На перерву команди пішли з рівним рахунком: на 35-й хвилині гол у відповідь провів футболіст "Інтера" Дієго Годін.

На 74-й хвилині переможний для "Севільї" гол провів Дієго Карлос.

Для іспанського клубу це вже шоста перемога в шести фіналах Ліги Європи і Кубка УЄФА, що є рекордом турніру. Раніше андалузька команда перемагала в сезонах 2005/06, 2006/07, 2013/14, 2014/15 і 2015/16.

Таким чином "Севілья" пройшла в Суперкубок УЄФА, де зіграє з переможцем Ліги чемпіонів, в якому зустрінуться мюнхенська "Баварія" і французький "Парі Сен-Жермен". Матч за Суперкубок пройде в Будапешті 24 вересня.