fbpx
Сьогодні
14:06 26 Чер 2020

Кулеба заявив, що зміна російської конституції не завадить деокупації Криму

Зміна конституції Російської Федерації не завадить деокупації Криму. 

Про це сьогодні на церемонії підняття кримськотатарського прапора на флагштоку МЗС України заявив міністр Дмитро Кулеба, передає прес-служба відомства.

Міністр зазначив, що Крим був, є і буде українським.

"Зараз багато хто переймаються змінами в російській конституції, які, мовляв, мають зафіксувати "непорушність кордонів Росії". Сьогодні я хочу твердо заявити: жодне положення російського законодавства – зафіксоване в законі, указі президента або конституції цієї країни – не зможе перешкодити деокупації Криму", – заявив Кулеба.

Він також підкреслив, що захист прав кримських татар в окупованому Криму і деоккпація півострова залишаються пріоритетом МЗС України.

Нагадаємо, що 26 червня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба разом із національним лідером кримських татар Мустафою Джемілєвим та Головою Меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим урочисто підняли на флагштоку Міністерства закордонних справ України кримськотатарський прапор.

Виступаючи перед присутніми, Рефат Чубаров заявив, що кримські татари, Крим, Україна – це єдиний асоціативний ряд, жодна частина якого не існує окремо, і висловив впевненість у невідворотності деокупації півострова.

Рубрика:
Політика

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

19 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Гість

Нацистський кремль пуйла може і не поверне Крим Україні в рамках угоди 1991 року, яку він порушив, копіюючи свого нетхненника гітлера, вже і військовим вторгненням з війною в Україну, як і в Грузію, де межі кордонів були юридично зафіксовані між державами після розпаду СРСР, і припинення його існування, де Крим був в межах кордонів України, та все рівно, як би там зараз хворі на всю зомбовану голову одні й ті самі тут кремлеботи і не випорожнювалися під різними прізвиськами, повторюючи одні й ті самі кремлівські фейки по ФСБешним шаблонам, та Крим був, є, і буде українським згідно юридичного міжнародного права, а не хворих забаганок кремлівських фюрерів, і його холуйських посіпак.

2
Гість

Ти о "14:55" Гість - краще татарина", краще би повідав, як такі як ти "вболівальники за народ український" разом з політпроституткою комунякою - перевертнем обібали той самий народ, коли замість референдуму від 17 березня 1991 року вснули Акт незалежності "про смертельну небезпеку" від 02 грудня 1991 року, при голосуванні якого люди ніяк не могли второпати за що це вони голосують.

А в підсумку, на сьогодні вийшло прогорлосували за:

жебрацтво, за розвал економіки, за розграбування промисловості, сільського господарства, тепер вже й саму сільгопземлю розграбовувати почали, надра, ліси, воду.

Окрім цього за - страшенну деморалізацію суспільства: проституція, педарастія, лесбаїтрахація, тотальна наркомація.

І найнеостанніше - радикалізацію, фашизацію, націзацію, просто бандитизм, криміналізацію.

Зберіть на х... "яценюків, дурчинових, порохів, усіх гуртом нацико-фашистів та забугорних "видатних" спеців різних "абрамявичів, наємів, супрунівок, яресьок і валіть на х.. до дяді Сема та допоможіть спасати "саму демократичну і справедливу" жандарм - державу.

А народ наш український і без цієї нечисті зі своєю державною долею, в т.ч. з Донбасом, Кримом, розбереться, як завжди в історії було.

3
Гість

Ти хоч сам то зрозумів, що тут настукав, чи тільки відтворив ще совкову скажену антиукраїнську пропаганду , що не має навіть і віддалено до якихось аргументів відносно написаного в 14.55, що тільки підтверджує. як люто скаженіють від тієї правди різні промосковські посіпаки кремля, бо який з тебе народ тієї країни, яку ти тут постійно паскудиш від власної недолугості, то і не витрачай даремно стільки слів, та не сміши ними дійсно українців.

4
Владимир

А он смешной. Этот ваш Кулеба. Как Чугункин. И так же глуп.

5
Іслям

Насправді мріють про повернення під синє-жовте знамено хіба нинішні кримсько-татарські хани. Типу Чубарова, Джемілєва та Іслямова. Що за часів української незалежності стали такими собі олігархами з тисячами рабів-мусульман. Решта кримських татар абсолютно нормально відчувають себе у теперешньому триколорному Криму. Вільно розбудовують мечеті і безперешкодно вклоняються Магомету. Та клянуть кримсько-татарською мовою київських національно-радикальних владців, що марними спробами намагаються позбавити іх електрики, води, життя.

6
Гість

Ишь как кремлеботы тут засуетились в одном лице под разными именами, вроде этого фейкомёта здесь никто не узнает, аж сам себе плюсики ставит, да только нутро то кремлёвской гнильцой всё равно воняет. как не старайся тут в словоблудии.

7
КулЄба

В усьому тому хайпі винний російський царат, зокрема Єкатерина ІІ. Що в кінці вісімнадцятого сторіччя виперла з Криму турок-османів та дала відкоша їхнім посіпакам кримським татарським ханам. Проте войовничі ісмаіліти вже понад двіста років намагаються повернути турецький вплив у Тавриду. Зокрема за допомогою щирих укропітеків. Йосип Джугашвілі в свй час трохи заспокоїв потуги курултая. У новітні часи нЄзалЄжна Украйна стала повертати рідних братчиків-мусульман на батьківські терени. Але ті, замість відновлення хатинок на сільськогосподарських землях Криму, масовано почали торгувати шавермою на набережних Ялти і Алушти. Та туристичних майданчиках Ай-Петрі. Дійсно для чого рвати жили на виноградниках та рисових полях. Якщо можна легко впроваджувати цифровізацію в смартфоні на базарних ятках.

8
Гість

Старые совковые штампы в новой упаковке, даже изменив и язык, да только кремлёвские фейки выдают пуйлячую пропаганду всё равно, как не маскируй себя под щирого, а кремлебота видно сразу.

9
Шевчик Максименко

Таки не знаю скільки ще раз можна зауважувати різним нашим "кулемам", що наші загравання з кримсько-татарськими, у разі порозумііння з цією чи новою Російською владою, приведе до того, що у перший же день з того переможного для України дня, а може й серед ночі, такі кадри як minihomikus та shaytanrhan_Chubarkrim здійснять проголошення повного суверенітету, територіального відокремлення Кримської Татарської Республіки. І Османія, і сьогоднішня Еуропа, які так сьогодні піклуються про Україну, тута національнго-територіальальне поривання наших "автономників" з великим задоволення підтримають.

Бо того, що знову нові "Афган", "Ірак", "Лівія", "Югославія" потрібні для підримання тонусу "дійсних лідерів світових демократій".

Для тієї татарнезалежності вже перші кроки їх лідери зробили: заявили про перейменування АРК в Конституціїї України в "Кримсько_- татарську автономну (*поки що) республіку". Тепер ось вже й прапор свій на демонстрацію своїх прихованих (поки що) намірів, виставили. І жо речі, прапор той вже незалежний, бо жодного символу українського на ньому нема, а значить нема автономії.

Цікаво було побачити як на Білому Домі в США екскімоси, індіанці, мексиканці поряд з Державним "США-полосатиком" свої хоча б якісь вимпели автономні чи незалежні начіпляли.

А у нас випробування робити можна.

Здається полігон демократично - дебільних екскриментів для гегемона Світу чогось визначили саме у над нашим народом та країною.

10
Гість

Это ещё один фейк кремлёвских манипуляторов общественным сознанием, что, якобы, Крым всё равно не будет украинским, а отделится самостоятельно татарским, если кремль это, якобы, не предотвратит. Ну, во-первых, татары сами никогда не пойдут на отделение, зная, что мировое сообщество не признает это юридически, не настолько они болеют такой психопатией, как имперские кремлёвские карлики, а во-вторых. если даже на это пойдёт сама Украина, то уж гораздо лучше для неё будет такой дружественный сосед. чем те кремлёвские нацики, что сейчас оккупировали Крым.

11
Гість

Кулеба, Украина никогда не вернет Крым, пока в Украине будет присутствовать США и НАТО. Даже и не мечтай.

12
Гість

Так он и так - украинский, потому и возвращаться ему не нужно, а просто, временно оккупированный кремлёвской военщиной.

13
Макс Шевченко

Кулеба продолжает навязывать войну России и Россия обязательно согласится на эту войну после принятия новой их конституции, когда никакие суды Запада не смогут действовать на территории РФ
А ведь по Крыму все очень просто - есть и договор о создании СССР в 1922году, и первая конституция СССР 1924 года в которую вошел этот договор 1922 года. Там четко сказано, что за союзной республикой сохранялось право выхода из СССР, но территория могла быть изменена только с согласия республик. А это значит, что вся территория СССР состояла из территорий республик и выходить республика по своей воле из СССР могла только в тех территориях, что вошла - иначе это могло быть обворовывание территорий других республик, - ведь отдельной территории СССР кроме Севастополя не существовало.. Передача Хрущевым Крыма от России в 1954 году было внутрихозяйственным актом державы СССР и никакого отношения не имеет к вышедшей из СССР Украинской ССР и ставшей государством Украина . Ведь ни РФСР ни сегодняшняя Российская Федерация не передавали Крым Украине. Украинская ССР при выходе незаконно отобрала часть территории от входившей в СССР на равных правах с ней РСФСР и согласно действующей на период распада СССР Конституции СССР не мог президиум Верховного Совета СССР отобрать и раздавать территории республик без решения самой РСФСР для ее отказа от этих территорий. (Указ Президиума Верховного Совета СССР " О передаче Крымской области из состава РСФСР в состав УССР от 19 февраля 1954 года, подписанный Ворошиловым) Но самое главное, что этот Указ не является и никогда не являлся документом международного права, ибо Державы РСФСР и державы УССР на момент февраля 1954 года НЕ СУЩЕСТВОВАЛО, а этот указ являлся внутрихозяйственным документом СССР. И этот Указ не может рассматривать ни один международный суд как доказательство территориальных претензий державы Украина, которая должна была выйти из СССР только в территориях, в которых входила.

14
Гість

Типичный кремлёвский бред, что навязывается уже не один десяток лет вопреки всему международному юридическому праву, чтоб только оправдать очередные преступления кремля.

15
Макс Шевченко

Никогда по международным правилам и догворам Крым не принадлежал Украине и Кулеба просто продолжает создавать ситуацию навязывания войны России по кормящей Все очень просто - есть и договор о создании СССР в 1922году, и первая конституция СССР 1924 года в которую вошел этот договор 1922 года. Там четко сказано, что за союзной республикой сохранялось право выхода из СССР, но территория могла быть изменена только с согласия республик. А это значит, что вся территория СССР состояла из территорий республик и выходить республика по своей воле из СССР могла только в тех территориях, что вошла - иначе это могло быть обворовывание территорий других республик, - ведь отдельной территории СССР кроме Севастополя не существовало.. Передача Хрущевым Крыма от России в 1954 году было внутрихозяйственным актом державы СССР и никакого отношения не имеет к вышедшей из СССР Украинской ССР и ставшей государством Украина . Ведь ни РФСР ни сегодняшняя Российская Федерация не передавали Крым Украине. Украинская ССР при выходе незаконно отобрала часть территории от входившей в СССР на равных правах с ней РСФСР и согласно действующей на период распада СССР Конституции СССР не мог президиум Верховного Совета СССР отобрать и раздавать территории республик без решения самой РСФСР для ее отказа от этих территорий. (Указ Президиума Верховного Совета СССР " О передаче Крымской области из состава РСФСР в состав УССР от 19 февраля 1954 года, подписанный Ворошиловым) Но самое главное, что этот Указ не является и никогда не являлся документом международного права, ибо Державы РСФСР и державы УССР на момент февраля 1954 года НЕ СУЩЕСТВОВАЛО, а этот указ являлся внутрихозяйственным документом СССР. И этот Указ не может рассматривать ни один международный суд как доказательство территориальных претензий державы Украина, которая должна была выйти из СССР только в территориях, в которых входила.

16
Гість

не позорь Фамилию!

17
Гість

Україна не виходила одноосібно з СРСР. СРСР-розпався.

18
Гість

Росія, на момент входження в СРСР також не мала в своєму складі ні Карелії, ні Калінінградської області та й багато інших земель, які були їй передані в ході різних воєн та господарської діяльності СРСР, Але ці питання автор опускає.

19
Григорій

Очередной треп русского человека. Да будет тебе известно, в 1991 году при распаде СССР между бывшими республиками СССР было договорено, что территории отходят к республикам в соответствии с административным делением на республики СССР по состоянию на август, 1991 года. Крым на тот момент был административной частью Украины. Какие могут быть вопросы? И ситуация с Крымом лишний раз подтверждает, что рассия никаких договоренностей никогда не соблюдает.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: