fbpx
Сьогодні
10:05 29 Гру 2019

У Порошенка та Вакарчука пояснили, чому проти обміну ексберкутівців

Політичні партії "Європейська солідарність" та "Голос" проти обміну колишніх беркутівців, підозрюваних у розстрілі Небесної сотні.

"Європейська Солідарність" категорично засуджує включення до списків на обмін полоненими колишніх співробітників "Беркуту", які причетні до вбивств Небесної сотні під час Революції гідності", йдеться у заяві "Європейської солідарності".

"Гучні справи не можна буде довести до кінця, замовників терактів не можна буде засудити. Міжнародні суди не отримають юридичних доказів організації терактів в Україні. І що не менш небезпечно: справа Майдану ставиться під сумнів", повідомляє "Голос".

У партії п'ятого президента Петра Порошенко нагадали, що їх лідер домігся звільнення більше трьох тисяч українських полонених. При цьому, наголосили у "ЄС", Порошенко знаходив інші можливості для звільнення.

У "Європейській солідарності" також заявили, що вимагаючи включити у списки на обмін ексберкутівців, Кремль визнав свою причетність до розстрілів на Майдані.

У Порошенка вважають, що генпрокурор Руслан Рябошапка публічно виправдав їх звільнення "пряму у залі суду".

У партії Святослава Вакарчука підтримали повернення заручників, але не під "диктовку Москви". Там нагадали, що майбутній обмін стосується лише частини бранців. У той же час питання політв'язнів на території Росії та окупованого Криму лишилось поза увагою.

Нагадаємо, суд відпустив для обміну підозрюваних у розстрілах Небесної Сотні "беркутівців".

Раніше Зеленський підтвердив, що обмін утримуваними особами має відбутися 29 грудня.

А бойовики "ДНР" назвали формулу обміну.

Зазначимо, що на обмін полоненими 29 грудня не пустять представників ЗМІ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: