Сьогодні 25/10/2020 04:32
23:47 16 Тра 2018

Футбол: у фіналі "Ліги Європи" перемогли іспанський "Атлетіко"

Фото Getty Images

У середу, 16 травня, з 21.45 у Ліоні пройшов фінал Ліги Європи, у якому зустрілися французький "Марсель" та іспанський "Атлетіко".

Мадридці виграли турнір утретє протягом останніх восьми років з рахунком 3:0.

"Марсель" у третій раз брав участь у фіналі цього турніру (до 2009 року змагання носили назву Кубок УЄФА) і жодного разу не переміг.

Героєм фінального матчу став форвард "Атлетіко" – француз Антуан Грізманн. На 21-й хвилині першого тайму він скористався нерозторопністю захисників "Марселя" і легко відкрив рахунок. На 49-й хвилині той же Грізманн забив схожий гол – перехоплення в центрі, красива розпасовка в дотик, і Коке зряче виводить Гризманна на ворота. 2:0. На 89-й хвилині Коке встановив остаточний рахунок – 3:0.

Підопічні Дієго Сімеоне заволоділи другим за значимістю єврокубковим трофеєм.

А фінал Ліги чемпіонів відбудеться в Києві 26 травня. У ньому зіграють "Реал" і "Ліверпуль".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.