fbpx
Сьогодні
21:26 02 Тра 2018

У рамках ООС: на Донбасі зменшать кількість блокпостів

Формат роботи системи блокпостів на території Донецької та Луганської областей буде змінено, а їх кількість зменшено.

Зміни відбудуться у рамках проведення на сході країни Операції об'єднаних сил (ООС), йдеться у повідомленні Департаменту комунікації Національної поліції України.

«Їхню кількість (блокпостів – ред.) буде зменшено. А порядок пропуску на блокпостах буде відрегульовано відповідно до рішення, які будуть прийняті командуванням ООС», – наголосив заступник Голови Нацполіції Костянтин Бушуєв у Краматорську під час спільного брифінгу задіяних в операції підрозділів та відомств.

За словами Бушуєва, перегляд формату роботи блокпостів, передусім, спрямований на зменшення соціальної напруги, що виникала у зв'язку з перевірками на стоп-контролях, які фактично не виконують функцій, пов'язаних із забезпеченням оборони чи національної безпеки.

Як зазначив заступник Голови Національної поліції, функції поліції в зоні проведення операції залишаються незмінними.

«Це забезпечення охорони публічного порядку та безпеки, а також протидія злочинності. Також керівництвом Операції об'єднаних сил введено посаду заступника керівника ООС з координації діяльності органів Національної поліції. Його безпосереднім завданням є організація взаємодії зі Збройними силами України, Національною гвардією, Державною прикордонною службою, Державною службою з надзвичайних ситуацій, а також іншими підрозділами, які залучені до складу сил та засобів ООС», – зазначив Костянтин Бушуєв.

Крім того, продовжуються заходи поліції з недопущення потрапляння на підконтрольну Україні територію осіб, що мають намір дестабілізувати ситуацію або тих, хто причетний до участі в незаконних збройних формуваннях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: