fbpx
Сегодня 04/12/2020 07:23
Колонка 18:32 12 Июн 2020

Славко сдался без боя

Фото rbc.ua

"Вождю світового пролетаріату" Леніну приписують вислів, що "кожну кухарку можна навчити управляти державою". Втім, навіть він при цьому не згадував представників шоу-бізнесу…

У 2019 я, з деяким розчуленням, але без особливого подиву, спостерігав, як наші співгромадяни віддавали свої голоси за симпатичні (й не дуже) "мордашки" – за коміків, співаків, спортсменів тощо – керуючись одним лише принципом: "аби не з обридлих політиків".

Не маючи чіткої програми і певної команди, виступаючи "за все хороше і проти всього поганого", нові зірки українського шоу-політикуму, різко зійшли на "п'єдестал".

Не знаю, як би склалися розклади в минулому році, якби Вакарчук наважився тоді піти в президенти… Але він довго думав, "прокинувся" лише на парламентських виборах і завів до Верховної Ради фракцію "Голос". Голосу якої, на жаль, так досі й не було виразно чутно.

У той час як більш розторопний Зеленський не тільки завоював пост президента, але й зумів "на хайп" провести до парламенту найбільшу фракцію, зібрану з різних людей, які назвалися "Слугами народу", і сформувати свій уряд. "Слуги" допоки, скажімо прямо, теж особливо нічого видатного (якщо не брати до уваги, звичайно ж, численних скандалів) не "наслужили".

І ось недавно Зеленський заявив, що "подумує" про те, чи не піти йому на другий термін президентства, звісно, "якщо народ попросить".

А В'ячеслав теж замислився про те, чи не піти йому вдруге на… складання повноважень народного депутата. Та 11 червня оголосив про це. З одного боку, без бою здався, а з іншого – добре, що вчасно зізнався: кухарка (музикант, комік, артист, спортсмен, танцюрист та інші) без належного досвіду не здатні ефективно керувати державою.

Очевидно, Вакарчук вирішив повернутися на свою набагато більш щасливу стежку рок-вокаліста в групі "Океан Ельзи", в очікуванні подальших послаблень карантину і швидкого дозволу на проведення масових концертів.

Щоправда, 11 червня в Україні зафіксували антирекорд з захворюваності на коронавірус. І карантин, навпаки, цілком можуть ще й посилити. Але це вже зовсім інша історія…

2856

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

4 комментария

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
Гость

Це ще раз доводить, що співакам, акторам, комікам, шоуменам краще виступати зі сцени, юморити та співати пісні, ніж смішити з трибуни.

2
Ну і ну

"Проукраїснький Зеленський" з самого початку показував себе "беззубим". Садовий те саме. Політичний стиль піддатливості у Львові збергіає посади, а не як "Свободі", але нічого не вирішує і ні на що не впливає в результаті.

3
Гость

Де ви бачили зеленого фігляра "проукраїнським" з самого початку, коли він про це глузував відкрито зі сцени ще блазнем, що так ним і залишився, тому слабодухий відхід таких, як вакарчуки, ще більше надає "зеленим" можливість глузувати з країни вже при владі.

4
Ну і ну

Розчарував своїх прихильників і прихильниць однозначно. Тих хто сподівався на "акторів" проти олігархів.

Загрузить еще
Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: