fbpx
Сегодня
Анонс 19:51 08 Июл 2021

Проект "Наука – это она" запустил новую выставку в UNIT.City

Портрети 12 зіркових українських науковиць тепер доступні для мешканців та гостей Києва в інноваційному парку UNIT.City. Виставка стала яскравим завершенням освітнього арт-проєкту "Наука – це вона".

Не покидає бажання помилуватися сучасним мистецтвом, долучитися до соціально важливої акції та дізнатися щось нове? 6 липня в київському інноваційному парку UNIT.City розпочалась інтерактивна виставка "Наука – це вона", організована в рамках благодійного проєкту STEM is FEM.

Тепер кожен бажаючий зможе оцінити портрети, створені ілюстраторами та ілюстраторками зі світовими іменами. На портретах – обличчя 12 визначних українських науковиць. 

Експозицію картин доповнюють унікальні історії цих видатних жінок, виконані у формі есе переможницями всеукраїнського конкурсу творчих робіт.

Нагадаємо, що виставка є частиною освітнього арт-проєкту "Наука – це вона", мета якого розповісти громадськості про внесок жінок у розвиток науки в Україні.

"Напередодні старту вступної кампанії до вищих навчальних закладів ми відкриваємо виставку "Наука – це вона". Сподіваємося, що історії жінок-вчених надихнуть школярок обрати кар'єру в STEM-напрямку", – зазначає співорганізаторка освітнього проекту STEM is FEM Єлизавета Коренко. Батькам випускниць на замітку!

"Ми прагнемо, щоб до нашого проєкту долучилися мешканці усіх регіонів України. А тому кожен охочий може написати організаторам і безкоштовно отримати 12 портретів та есеїв, щоб організувати виставку у власній школі, університеті чи бібліотеці", – нагадує ініціатор проєкту STEM is FEM Сергій Токарєв. 

Ініціативу, що є частиною всесвітньої кампанії UN Women "Покоління рівності", активно підтримують ООН Жінки в Україні та Дитячий фонд ООН в Україні.

Виставку можна відвідати з 9:00 до 21:00 за адресою: Київ, вул. Дорогожицька, 3. Як повідомляють самі організатори заходу, участь є абсолютно безкоштовною!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
Загрузить еще

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: