fbpx
Сегодня
18:06 07 Фев 2021

"На каждый выстрел отвечать выстрелом": Кравчук объяснил, как нужно реагировать на провокации России

Фото: ukrinform.ua

Глава украинской делегации в ТКГ Леонид Кравчук рассказал, как власть должна реагировать на постоянные заявления России о том, что Украина нарушает Минские соглашения.

Об этом пишет "Украина 24".

"Мы реагируем и словами, и другими способами. Лучшая реакция была бы взять и вышвырнуть их из Донбасса и Крыма. Они этого заслуживают. Но это война, мы договорились, что мы будем работать дипломатическими политическими методами. Другое дело — нельзя оставлять без внимания ни одного факта, какой-либо грубой брани, отношения, оценки, политической лжи. На любую ложь надо отвечать правдой, фактами. У нас таких фактов, такой правды до черта", — сказал он.

По словам Кравчука, нужно действовать зеркально.

"Если мы посмотрим на последние события, то они очевидны. Вчера и сегодня убивают наших солдат, стреляют, причем уже с 20-мм минометов, то есть нарушают все возможные и невозможные договоренности. Я скажу свое мнение, я бы действовал зеркально: на каждый выстрел отвечать выстрелом. Не надо выдумывать, что это, провокация или не провокация. Выстрел есть выстрел. Если они стреляют, отвечать должны так же.

Не надо ждать, пока кого-то убьют или ранят. Они используют любые возможности, чтобы провокации превращать в реалии. То есть обвинять Украину, требовать от Украины и стрелять в солдат Украины. Почему мы должны наблюдать и делать вид, что этого не происходит? Должна быть соответствующая жесткая реакция во всем, иначе они будут понимать, что наши уступки — это признак нашей слабости", — сказал он.

Напомним, за минувшие сутки в зоне ООС были ранены четверо и убиты двое солдат ВСУ.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

17 комментариев

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
василь іванович

"На кожен постріл відповідати пострілом": Кравчук пояснив, як потрібно реагувати на провокації Росії

"На кожен постріл відповідати ЗАЛПОМ"!!! кажемо МИ!

2
Сергей

Правильно пишет старик.

3

Так просто это не работает. Хаотическая стрельба результатов не дает. Нужно целенаправленное планирование и затем уничтожение целей. В этом задействован труд многих людей - от разведчиков до снайперов, арты и корректировщиков огня. А пока у нас команда "не стрелять" и дзе не понимает всю ее пагубность - такое не возможно.

4
Рухункова палата

Тільки повні дебіли та кривеньки совістю можуть так простенько розмірковувати про військові, навіть нехай локальні дії. То ж є смерть українців з обох боків.
Або такі політпроститутки, шахраї, шакали, як той Крантчук, який перебувши секретарем ЦК КПУ України тривалий час, після розвало-перебудови, не моргнувши оком, на все Телебачення розповідав, що вступив в піонери, комсомол, партію для того шоб шкодити "комунякам з середини їх організації".
Зовсям недавно на питання журналіста щодо оцінки чи переоцінки підписання акта розлуки з придурком-алкашем Єльцином та невизнаним "генієм-литератором" Сучшкевичем, не моргнувши оком заявив, що якби знав, що після того акту Україна зайде в таку дупу, як сьогодні, то відрубав би собі руку, якою той акт підписав.
І цікаво було почути від цього п.ис.о.бола: де Полуботкові скарби золота, срібла, коштовних каменів, які мали б бути видані українцям зі збірігання Англіцьким банком з позитивом по 173000 фунтів стерлінгів - кожному українцю, навіть тим, хщо ще в стані ембріонів у череслах матерів;
де ті страшенні поклади нафти, газу між Харковом та Запоріжжя, яких у тричі більше ніж усіх іранських, іракських, саудівських і інших світових, разом узятих.
Де величезні поклади золота на українських наших річках Самарці, Савранці та Еланці. Особливо на річці Еланка ( в Миколаївській області), де золото можна видобувати як глину, пісок, вигортаючи його з річки бульдозером.
Де запаси вугілля (правда бурого), що начебто на Волині, якого повинно вистачити більше ніж на 10000 років.
Чого питання до ці до нього? Бо ця свистобольнія йшла безпосередньо від нього чи з його подач.
Та з усіх його послідовників не завадило такий спит здійснити.
Може щось з того обіцянгого й було, але застрягло у них, а до народу не дійшло.
Бо як не є, а мільярди гривень-доларів-єврів таки у них (цих свістоболів) та їх нащадків якісь появились.

5
Кравчук сказав добре і уже поганий?

Ти стільки настрочив заради сказати "українці з обох боків" в перекладі з кремлівської "гражданская вайна"? Що саме українського в "українців" "ЛДНР": заборона української мови і на підвал за це? Вугіллям по українцям стріялють уже 7-й рік і боїнг тим самим збили?

Сподіваюсь Путін тобі ще пенсійний вік підніме, а то мал отексту т инастрочив проти україцнів.

6
Виктор

З одной стороны и лучше шо в 2019 году вибрали Зеленского.Чем лучше да хоть и тем чтоб всем хоть немного мислящим украинцам стало ясно и понятно что с российскими окупантами договариватся о перемирии БЕСПОЛЕЗНО.Они ведут свою гибридну войну по всем направлениям.

7
Вікінг Пришта

Нарешті зрозуміло старцю,що треба відповідати агресивному рашистському окупанту адекватно. Ми на своїй землі і за це треба нищити крємлядєй і їх даунських посіпак "без пощади"!!!

8
Стикнувся з москалями і ілюзії пропали в Кравчука

Правтльн осказав Кравчук, дивно. Щеб нагадав скільки договорів порушила Росія. І як розподілялись багатства СССР в 1991. Куди поділось українське золото для забезпечення рублів?

9
АНАТОЛИЙ

У ВЕРХУШКИ ВЛАСТИ, КАК И В 2014 г. СТОЯТ ПОРАЖЕНЦЫ. Ответные? действия на Донбассе выглядят со стороны трусливыми. То, что нужно крымлядскому недомерку.

10

Не "відповідати пострілом на постріл" а у Смузі шириною 2-х кілометрів, вздовж лінії протистояння, повинно знищуватись усе, що рухається. А не питати дозволу забрати свого пораненого!

11
АНАТОЛИЙ

КРАВЧУК НА 100% ПРАВ , СИДЯ В ОБОРОНЕ ПОБЕДЫ НЕ ДОБЬЁШЬСЯ. ПО КРАЙНЕЙ МЕРЕ, ОБОРОНА ДОЛЖНА БЫТЬ АКТИВНОЙ. НАПРИМЕР: НА ОДИН ВЫСТРЕЛ НУЖНО О Т В Е Ч А Т Ь ДЕСЯТЬЮ, НА ДЕСЯТЬ -100. НО ОТВЕЧАТЬ, ФИКСИРУЯ ПРОВОКАТОРА-ТЕРРОРИСТА ИЛИ ОККУПАНТА.

12
українець

РІДКІСНИЙ ПІДАРАС

13
Кравчук сказав добре і уже поганий?

бужанський- нетрадиціййний

14
Читач

Та це ж не "українець", а постійний тут кремлебот, який вважає, що якщо так назветься, то ніхто не побачить що воно тут пропагує тільки кремлівський руськамір таких самих, як і він виродків.

15

на постріл з їх сторони - залп з Граду або як мінімум з батареї гаубиць Д-30. Можно ( і потрібно) превентивно знищувати з безпілотників вночі все що появилось зі зброєю біля лінії розмежування. Якщо самі боїтесь то направте когось відданого народу та країні на тиждень до Азербайджану чи Турції і нехай навчться як з ворогом розмовляти а не дивитись в очі як жаба до гадюки

16
васька

Правильно !!!, наших фаршируют, а мы все верим в сказки, их нет, нарушили - ответку, только тогда начнут уважать, это ребята надолго, пока что- то не поменяется в России, договориться невозможно, зря тратят бюджетные деньги и жизни наших солдат на переговоры разных форматов.

17
Михайло

на Банковій нікого не вбивають і не стріляють, а на Донбасі їх не хвилює

Загрузить еще

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: