fbpx
Сегодня 09/08/2020 02:33
17:54 12 Июл 2020

Советник Ермака назвал Олега Сенцова "приспособленцем"

Советник главы Офиса президента Украины Андрея Ермака Михаил Подоляк заявил, что бывший политзаключенный, украинский режиссер Олег Сенцов – приспособленец.

Об этом он написал в Facebook.

"Олег Сенцов" – просто фантастически идеальная иллюстрация особенностей нашего внутреннего национального характера. Того самого пресловутого хуторского приспособленчества. С обязательным элементом убойной неблагодарности", – написал он.

По словам советника, Сенцова одни использовали в качестве "картинки-героя", а "из тюрьмы его в итоге достали другие люди, достали сразу, без каких-либо условий".

"Нынче Сенцов подчеркнуто оскорбителен в своих оценках людей, которые его достали и не юзали в качестве "жертвы застенок". Он безобразно отвратителен в собственном политическом приспособленчестве. Дешево и без вкуса. Он предсказуем в своих "экспертных" шагах. Он совсем не элитен, потому что интеллектуально пуст и мелочен в морали. Хотя нет. Он – банально аморален. И он скучен на самом деле. Творчески и политически "не взлетаем". Потому что хайп хайпом, узнаваемость узнаваемостью, но моральная гниль всегда отвратительно пахнет за версту", – заявил Подоляк.

пятидолларовый миф о Носороге…)Жизнь — штука хитрая и обманчивая. Всегда заставляет держать ухо востро, иначе кто/то…

Posted by Михаил Подоляк on Friday, July 10, 2020

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

11 комментариев

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
Гость

Ну хто такий сам цей справді пристосуванець замовного піару для своїх кримінальних хазяїв ще прошлого часу, як і медведчуки, януковичи, уголовника Юрія Іванющенка (відомого також як Юра Єнакієвський), відомо вже давно, достатньо тільки подивитися в Інтернеті, і навіть не треба теорії Ломброзо, щоб навіть в його зовнішності побачити типового уголовника тітушку. А от те що саме такі виродки є радниками саме таких зелених єрмаків, красномовно характеризує і саму цю владу гопників та шарикових, які і на памперси не годяться таким, як О.Сенцов, то це - факт. Тому зараз так і верещать такі тітушки в єфірі, як до реч, і ця інформація цього тітушки була озвучена вперше саме на каналі медведчука 112.

2
Ну і ну

Єрмак не хоче повторити шлях Сенцова і виступити проти Росії як Сенцов для порівння "хто пристосуванець" при Зеленському.

3

я про це казав ще півроку назад , все було видно по цій особі , я згоден з кожним словом Подоляки , сенцов годиться тільки для розіграшу якоїсь погані , яку він зараз і тренує .....

4
Гость

ну якраз погань, це саме такі, як ти, через що інші вимушені були пройти застінки гестапо в тих рашистських лугандоніях, поки ти ховався від диваном, щоб зараз белькотіти те, про що не маєш і уявлення.

5

я о 8й годині 02.03.2014 був в військоматі , а ось ти , гівно , точно НІ , не був , бо пизд..и легше

6
Гость

У військоматі "ДНР"? Хто з нормальних буде за Єрмака проти Сенцова?

7
Гость

Та воно ж саме мабуть з таких же тітушок подоляки, та з тієї зелені, що сама косила від армії, коли було потрібно країні, а тепер хероями розповідають, ніби кудись бігли, то, чому ж і не добігло, бо заздрість, що до таких, як Сенцов, їм, та їх зеленим блазням, як до Марсу, і не дає їм спокою навіть і тут. Тому навіть і не цікаво що такі тут можуть ще сказати, бо окрім їх злобної заздрості, і нічого.

8
Гость

Так воно і видно, що лише на словах, бо ніхто і не перевірить, а от таких як ти на передку і не бачив, може і на краще, бо при першому наступі ворогів, побігло би до них здаватися.

9
Гость

Ага, откуда интересно в военкомат такие "boris"ы бежали, из Америки, или из ТельАвива, так там наших военкоматов и нет. Тому так и бесит наверное слава не состоявшегося ни в чём, когда Сенцов уже им был ещё до плена, стоит почитать его статьи ещё тогда, а вот такие только от зависти здесь слюной брызгают, при том, ещё и зелеными соплями, что вполне и понятно.))

10
Гость

тому тут і випльовуєш свій СЛОВЕСНИЙ ПОНОС .....бачив не бачив , ти гівно вонюче на передку у пороха

11
Гость

я о 8 годині 02.03.2014 був у військоматі , а ти мурло точно НІ....

Загрузить еще
Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: