fbpx
Сегодня 09/08/2020 02:48
20:46 04 Июл 2020

В Минсоцполитики объяснили, почему прожиточный минимум в Украине занижены вдвое

Прожиточный минимум в Украине составляет 50% от фактического. С 1 июля этот показатель составляет 2118 гривен. То есть, реальный ПМ должен быть на уровне 4236 гривен.

Об этом в эфире телеканала "Украина 24" заявил советник министра социальной политики Николай Шамбир.

По его словам, разрыв произошел в 2014 году после начала боевых действий на Донбассе.

"Сейчас говорят, что нынешний размер прожиточного минимума маленький. Я абсолютно разделяю эту позицию. Министерство рассчитывает фактический размер прожиточного минимума, я не скажу что он слишком большой, но на сегодняшний день утвержден прожиточный минимум на уровне 50% от фактического", – сказал он.

Шамбир также напомнил, что ухудшение ситуации произошло в 2014 году.

"Мы понимаем, что основное проседание этого вопроса произошло с 2014 года, когда начались боевые действия. В то время полтора года не повышали прожиточный минимум", – сказал советник министра.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

7 комментариев

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
Гость

Тобто, і сьогодні ця влада розписалася в тому, що їх мінімалка вдвічі менша ніж фізіологічно потрібний мінімум для виживання, тобто - прожитковий мінімум, значить, свідомо прирекла всіх, в кого він менше, на вимирання, без здобуття його іншими шляхами, свідомо штовхаючи людей на порушення їх законів такими для самовиживання.

2

Так озвучив би як вижити нашим пенсіонерам-жебракам, навіть, після підвищення пенсій ?

3

«Мы показываем, что власть импотентная»: Зеленский просит убрать танкер в Одессе

“Я вам говорю свое личное мнение. С ноября – это позор для страны, и для Одессы в частности… Я вас очень прошу – до 20 числа уберите это судно… Мы с ноября показываем, что у нас импотентная власть”, – сказал по этому поводу Зеленский.

4

«Мы показываем, что власть импотентная»: Зеленский просит убрать танкер в Одессе

Мы с ноября показываем, что у нас импотентная власть”, – сказал по этому поводу Зеленский.

5
гость

Ага,жидва ебаная,валите все на майдаунов...

6

Прожитковий мінімум в Україні становить 50% від фактичного. З 1 липня цей показник становить 2118 гривень. Тобто, реальний ПМ повинен бути на рівні 4236 гривень.

ну шо, нажилися, дожилися, наїлися, розбагатіли, 73 та 27? чи ви думаєте, шо й вони так думають чи повинні так думать? ви шо може забули, де ви живете і вже скільки років?

а як, скажіть, можуть жити "злочинці в законі"? Ви шо, не розумієте, шо вони теж хочуть їсти? Реальна вартість прожиткового мінімуму в Україні становить 4,2-4,3 тис. грн. , але "злочинці в законі" (а це є справжній мертвий штучний інтелект) роблять, так шо ловіть подарунки, зарплату нізашо, "анти-інфляфію", "анти-люстрацію", субсидію, субвенцію, субстанцію, акциденцію та все інше таке ...

"злочинці в законі" узаконюють себе і всіх в законі. це вже дійсно домашня "феня", друга спеціальна державна мова "злочинців в законі". "злочинці в законі" діють без юристів і філологів. а скоро мабуть будуть діяти і без суду. отак 73 забезпечили для себе і для нас 27 нову епоху правди, справедливості та без-бідності ...

чи ви думаєте, шо "злочинці в законі", "анти-олігархи" та "анти-корупціонери" в чомусь винуваті, їх не можна судити, бо вони, як діти, можуть тіки красти. Гончарук обвинил приемника в возвращении коррупционных схем в Кабмин (ВИДЕО) 19:46 23 июн.

"злочинці в законі" узаконюють також і ремонт проспекта і всього іншого, кому не ясно?. Просто цей коментатор явно без фантазії і без достатнього художнього оформлення та сприйняття, його треба на перепідготовку, Шоб навчився шанувати також і наших "дорожників у законі", бо шо це за відношення до дороги?

Vova Socratus закриті кордони європи, розвалена залізниця, економіка на дні, скорочують армію, віддають відвойовану землю на донбасі, потопи, лікарі без захисту і помирають десятками, от і нацбанку капєц - подякуймо виборцям зеленського, ви зробили ЦЕ все разом Голова Нацбанку написав заяву про звільнення через "політичний тиск" Середа, 1 липня 2020, 21:11

7
читач вашої бурди

розповісти-то він розповів, та тільки не сказав, коли збирається виправляти оту "похибку"

Загрузить еще
Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: