fbpx
Сегодня
21:05 17 Ноя 2019

В Кремле хотят, чтобы Украина "согласовала" с боевиками новый закон о статусе ОРДЛО

В Кремле не сомневаются, что Украина будет согласовывать новый закон об особом статусе Донбасса с "правительствами" ОРДЛО. Москве непонятный только механизм такого согласования

Такое заявление вечером в воскресенье, 17 ноября 2019 года, сделал пресс-секретарь президента России Дмитрий Песков в интервью пропагандистском телеканала "Россия-1", сообщает ТАСС.

"Это такой краеугольный закон, а главное, его нужно согласовать с "ДНР" и "ЛНР", а до этого времени Киев исключает прямые контакты. Как они согласовывать, в каком формате? То есть тогда появится больше вопросов", — сказал он.

По словам Пескова, "Нормандская четверка" рассчитывает на то, что украинская сторона "понимает, как они дальше будут вести себя и что делать с этим законом".

Также у Путина заявили, что конкретной даты встречи в Нормандском формате нет.

Ранее Разумков рассказал, когда примут закон об особом статусе Донбасса.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

53 комментария

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
Володимир

Погоджувати Закон Про статус ОРДЛО з ким? Пушиліним, Пасєчніком та іншіми зрадниками та вбивцями. В кращому випадку їм світить довічне ув'язнення, хоча найкраще для таких виродків була б компанія з Захєрченком, Гіві, Моторолою, Мозговим та їм подібним. Вони вже зачекалися цих гнид, а ДНР-ЛНР як структура взагалі мають бути знищені. Слава нації!

2
Кенвуд

Недоумку мавпоподібний! Зрозумій нарешті. Наші укропітеки постійно мають мрійні поллюції та виверження гнилизни з писку: Розірвемо цю нездалу Україну на британський прапор. Доки наш толерантний нарід з його солов’їною мовою не загрузне у кривавому лайні, аж щоб у писок залляло, доти ми не заспокоїмось. Наперед, активісти з г.ра.на.тометами та машинґверами! Мочимо усіх східняків, і старих і молодих. Будемо й надалі шукати воріженьок. Від Сяну до Дону. Настірливо! Бо дуже мріється задемонструвати, що ми, саме турчинки з парубійх.у.йчиками, хоч і смердюче лайно, яке сплило на хвилях р-р-революції гАдності, але теж козацького роду. Атамани батька Махна нам би позаздрили. Скільки крові ми випустили з нещирих українців! А скільки ще попереду! Донбас ми вже розтрощили. Шкода, у Криму та на морях ми відлуп отримали. Інакше вже і Ялта, і Симферополь виглядали би як донецькі села - суцільні руїни.

3
Гость

закрой ебало

4
Блокпост

Вчорашні криваві карателі сьогодні насправді є проплаченими «гастролерами» під машкарою добровольців та ветеранів ООС, які приперлися у Золоте з метою не допустити розведення військ у населеному пункті. За порошенківські юдини срі.б.л.яки.

5
Макарони

Найщиріші співчуття родинам загиблих вояків. Проте мусимо розуміти, що загинули вони як кати українського народу. І нарід проклинатиме іх сторіччями. У світах є показовим відношення до майданних добробатівців на прикладі Віталія Марківа. Італія визнала винним не саме цього стрільця. Але усю злочинну порошенківську зграю.

6
Кость

Кацядрило, ти пуйні гнойної пересмоктало, хоч шкломиєм чи боярою трохи запивай, а то гаплик тобі буде.

7

Від кого намагаємось звільнити Донбас? Від його місцевого населення. Що бажає мешкати в Україні. Але трохи в іншій, ніж про яку мріють у Франківську і Львові. Тому тих «неправильних, не таких» українців треба винищити? А вони, такі Нехороші, опираються...

8
Ирина

Ты дурак по жизни или ольгинская отрыжка?

9
Аналіз

Сумна майбутня доля тих славетних добробатів майданних. Якщо воно, лайно, і далі буде пхатися у донецькі степи. А потім в трунах мандрувати Україною. Але не хвилюймося, патрійоти! Ніщо у тих степах довго не гниє. Усі рештки швидко зжеруть зграї лисиць, вовків та здичавілих дезертирів - укропітеків. Тобто усі розтрощені хєрої нині - засохле собаче лайно. Навіть аналіз ДНК не потрібен. А звірина очікує на свіжу поживу. Від чергової хвилі моГілізації.

10
Заспіваймо пісню веселеньку!

Нумо, правдиві та расові укропи! Мусимо заспівати разом. З натхненням! Від Сяну до Дону!

11
Гость

підер ти какцапський, ваша фабрика тролів добра тільки для вашого какцапського внутрішнього користування.....так що не напружуйся..... «Россия – самая паскудная, до блевоты мерзкая страна во всей мировой истории. Методом селекции там вывели чудовищных моральных уродов, у которых само понятие Добра и Зла вывернуто наизнанку. Всю свою историю эта нация барахтается в дерьме и при этом желает потопить в нем весь мир.» (Иван Ильин, русский философ, один из главных идеологов Белого движения)

12
Бойня

Слузі народу на часі вже припиняти плямкати шмарклями! Як квартальний блазень. Мусиш нарешті усвідомити, що громадянська війна в Україні закінчиться тоді, як за гратами у цюпі опиняться Порошенка, Турчинов, Парубій, Ярош, Тягнибок. Та сотня-друга дрібніших злочинців. Саме ці уб.л.ю.д.ки винні особисто і беспосередньо у смертях і каліцтві десятків тисяч українських хлопців, жінок і дітей. Саме вони, ті покручі, розпочали смердючий Майдан у 2013 році. Саме вони розкручують вже шостий рік криваву бойню на Донбасі. Бо, бач, тамтешні шахтарі, металурги й селяни є недостатньо «щирі правдиві українці». Бо не дуже палко покохали недоробло - вчорашніх київських можновладців.

13

Ану скажи , "щирий", зрадники незалежності України, то де? На Заході України, в Центрі, на Півдні, чи на даунбасі, який покликав до себе чужого царька? Вам "особий статус"? Найкраще, за колючим дротом, так вам звично, а нам спокійно.

14
Гость

xzxczxczxc

15
Проклинаю

Що отримали у подяку за громадянську війну на Донбасі наші українські вояки. Чиї рештки розкидані по ланах на потраву вовкам та лисицям. Українцям і досі товкмачать, що найкраща доля для них і іхніх родин - то гонорово проїхатись в лакованих домовинах вулицями рідного селища під сльози власних матерів, дружин та дітей. Та під іх прокльони на адресу різноманітних порошенків, тягнибочків, ляшків, парубійчиків, турчинків, що влаштували братовбивчу війну серед власного народу. Або роками лежати в шпиталях з відірваними кінцівками та прутнями. Проклинаючи власну долю та тих самих пі.зд.унів з високих трибун та у високопосадових м’яких фотелях, що згубили молоді життя.

16
Кость

"Проклинаю", кацяпе, то ваших уйопків-"добровольців" з Московії по тихому прикопували в посадках, або зпалювали в мобільних крематоріях, бо ваш сцикливий Вождь всіх Кацяпів і Русскоязичних, він же ХЛО Ботоксне заявив, що вас там "нєт", а українці своїх полеглих містами і селами на колінах провожають в останню путь, і прокльони цих мільйонів до вас рано чи пізно до вас повернуться, і війна повернеться в ті домівки в Московії, звідки прийшла, і нащадки ваші, виплачуючи репарації Україні, проклянуть вас, тих, хто зі зброєю поліз вбивати українців, і тих, хто забезпечував їм інформаційну підтримку.

17
Гость

путинская тварь

18
ЗЕ ПНХ

ТОЛЬКО СКАЖИТЕ, ВСЁ СДАДИМ, ВСЕХ ПРЕДАДИМ !!!!

ВЕДЬ МЫ - ЗЕБИЛЫ - ПРОЕКТ ПУТИНА.

СМЕРТЬ ЖИДОКАЦАПОФАШИЗМУ !

19
Гость

«Особливий статус» чого і кому – окупантам, вбивцям і терористам, їх посіпакам зрадникам і мародерам, всім отим їх іншим колаборантам?! Ну це як на ваше подвір*я вдерся сусід зі своїм родичем алкашем, які вже захопили ваш сарай, з намірами відібрати і частину будинку, або і весь, вбили вашого сина, зґвалтували вашу доньку, а якийсь зелений новообраний голова квартального комітету, якого залякує цей сусід, ще і хоче щоб ви внесли до ваших документів на володіння вашим будинком і землею ще і право на нього і для цих вилупків, бо сам сцить розібратися з таким грабіжником через правоохоронні органи. Ну, то здавайте країну і далі, аби якомусь «голові квартального комітету» лише лизнути того чупа-чупса «миротворця» на кістках тих, хто захищає свою країну.

20

Статус один - чемодан, вокзал, тайга, тем кто не хочет жить по Конституции внутри суверенного государства. Кремлёвским окупантам - смерть, предателям и колаборантам - тюрма, а всем, кто кричал "Путин приди" - отстраивать всё то, что разграбили, сожгли и уничтожили эти кремлёвские нацисты с их "руским миром". Вот и вся особенность там того статуса.

21
Кость

Яке кремлядське діло, які закони будуть приймати українці. У відповідь МЗС України має зробити сувору заяву і оголосити "дипломатів" Московії персонами "нон грата", все одно вони тільки шпигунством і диверсіями займаються.

22

Cо своими шестерками договариваться будете сами. А мы их будем "мочить в сортирах".

23
Любовь

Очевидно, давно пора заканчивать кровавую клоунаду, что начали турчинки с парубийчиками весной 14 года. Или десятки

тысяч убитых и покалеченных украинцев - еще недостаточно? Войны в Донбассе нет, есть попытки принуждения местного

населения к повиновению киевской власти. Стараемся добиться взаимной любви путем зверского изнасилования?

24
Кость

22:1217 Лис Любовь - Навіть і не мрій, пуєсоско гнійна, ніхто вам не пробачить зраду України і убивств та катувань українців. Це що, "турчинки з парубійчиками" Володимиру Рибаку та хлопчику-студенту спороли живіт, рюкзак з піском на плечі і в ставок ще живими лише за те, що не давали зірвати український прапор? Тільки за те, що перекладаєш злочини озвірілих кацяпів на українців, будеш відповідати без терміну давності, і ніякі скавуління не допоможуть. Десятків тисяч убитих українців, міліонів втративших домівку, десятки міліонів зубожілих недостатньо - війна має прийти туди, звідки вона прийшла і пожати не менший урожай, а московити, які з таким радісним вереском підтримали цю війну, мають мінімум чверть століття каятись і виплачувати репарації українцям. Без цього не те що примирення, нейтрального ставлення зі сторони українців бути не може.

25
За перемогу, до останього українця!

А ось мені цікаво, яка кінцева мета цієї сьогодняшньої війни? Що саме буде вважатись за остаточну Перемогу? Наприклад, під час совітсько-германської війни для Червоної Арміі за кінцеву мету було спочатку вигнання фашистів з радянської землі, а далі штурм Берліну та повний розгром гітлерівської Німеччини. В той же час для ОУН - УПА за кінцеву ціль було звільнення від німців, поляків, совітів тощо. Незбагнена мрія, але вона була. А що ж сьогодня? Ми збираємось, зрештою, захопити Москву? Чи, може, винищити усе російськомовне несвідоме населення Донбасу? Та іхні місцини заселити національно свідомими вцілілими гєроями АТО-ООС, що будуть старанно видобувати вугілля з шахт. Чи, хоча б, ніцими потугами злочинців з майданних добровольчих

батальонів розчавити вщент Російську регулярну армію? Наразі велична мета виглядає на таке, що для присоромлення Путіна, спонукання Трампа та Меркель, нам не шкода винищити кращий генофонд народу України.

26
Кость

Кінцева мета українців в цій війні - прогнати московитських окупантів з української землі, змусити Московію виплатити репарації для компенсації шкоди, завданої їхньою агресією і окупацією, та видати для українського суду всіх, хто скоїв воєнні злочини і злочини проти людяності. Ваша Москва вам нах не потрібна, як і ґвалти ваших кацяпок за вашим звичаєм, і тим більше нам не потрібні ваші унітази, які так полюбляють в якості трофеїв ваші озброєні уйопки (назвати їх вояками язик не повертається). Ну а ті колишні громадяни України, які вільно обрали громадянство Московії, звісно, будуть депортовані в їхню країну. Ми ж не звірі утримувати насильно їх в відриві від рідної країни. Ті ж, хто обрав громадянство ефемерних ЛНР-ДНР, так і остануться громадянами того, чого нема, але ні в якому разі України, бо у нас за Конституцією нема подвійного громадянства.

27
Ирина

А как заканчивать "кровавую клоунаду"?, просто перестать стрелять? или подарить рашке две области?

28
П’єтя

Порошенківська зграйка закликає: воюватимемо з Московією до останього українця! Поборюватимемо Кремль, доки в Україні каменя на камені не залишиться. Слава Україні - в домовині!

29
Кость

Сподіваємось спершу там вас, рашистів, побачити, і щоб нащадки ваші плювали на ваші могили, спокутуючи ваші злочини в Україні та вилачуючи тяжелезні репарації за вашу агресію і окупацію.

30
Гость

сука, так это не Путин ввел войска в Крым, это не Стрелков-Гиркин захватил Славянск, это не какцапские полуобезьяны с надписями на своих танчиках "На Киев", "На Львов" грозились на Крещатике с "хахлушками" оргии устривать????......если бы мог сука только к тебе дотянуться.... "Все, что они (какцапы) взяли от православия - это перекреститься перед тем, как зарубить тебя топором." (Ф.М. Достоевский)

31
Бубенчик

«Небесна сотня« - це нензне поміховисько. Манкурти, зазомбовані злочинними провідниками, що намагались нищити бійців Нацгвардії. Та за америкоські печеньки і тридцять срі.б.л.я.ків перетворили вулиці Києва на криваву м’ясокрутку. У якій й самі розчинилися у зловонний фарш для пацюків. З гнилизни цієї нині владні кати майструють меморіальні дошки. Що смердять.

32
Кость

22:0217 Лис Бубенчик - Навіть якщо ти і кацяп, і пишеш з Московії, і ніколи не був в Україні, все одно за свої діяння будеш відповідати без терміну давності як співучасник злочину москвогебнявих проти людяності. Якщо ти зрадник-українець, то відповідати будеш ще суворіше, і ні на які амністії після закінчення бойових дій не розраховуй.

33
Набій

Нарешті, закінчиться може та недолуга війна на Донбасі. Що ж віднині будуть робити банди озброєних майданутих батальйонців? Займатись стройовою підготовкою, відпрацьовувати парадний крок у зас.раних окопах Донеччини? Адже більшість особового складу тих дикунських зграй - то безхатченки, тимчасово звільнені кримінальники, бомжі. Мешкати ім нема де. Хіба знову намагатимуться повернутись у намети на Майдані, захоплюватимуть приміщення на Хрещатику та на Банковій.

34
Кость

Гнидо пуєсосна, ти по суті пиши на що відповідаєш, а то москвогебняві погонять тебе за халтуру ягєль на зиму заготовляти.

35
Ирина

Дурачок! Смени методичку! Нацгвардии не было в 2014 году.

36
Варта

Пройде певний, маю надію, не дуже великий час. І за розма.х.у.ю.ва.ння посвідченням "Учасник АТО-ООС" будуть відкривати кримінальні справи. Бо кожен другий з тих хєроїв - кримінальний злочинець. А решта - психічно хворі недолюдки. Бо усі мають лабета по лікоть у крові співітчизників зі Сходу. Вояки каральних майданних добробатів - у крові доннечан по рамена й по коліна.

37
Гость

«Россия – самая паскудная, до блевоты мерзкая страна во всей мировой истории. Методом селекции там вывели чудовищных моральных уродов, у которых само понятие Добра и Зла вывернуто наизнанку. Всю свою историю эта нация барахтается в дерьме и при этом желает потопить в нем весь мир.» (Иван Ильин, русский философ, один из главных идеологов Белого движения)

38
Очікуємо?

Нещасна Росія. За думкою автора цього опусу, що накреслено для дурнуватих наівних дитисьок, вона ледве тримається над прірвою. Незабаром зірветься. От тіки коли? Дійсно, Московія, можливо, колись розвалиться чи її захоплять китайці. Очікувати того непересічного, обіцяного ще Ляшком, трафунку наші вояки будуть у затоплених окопах Луга_нд_ону. У одноразових картоних берцях та зогнилих одностроях. Десятки чи сотні років. Але то нічо. Головне - щиро вірити у світле майбуття.

39
Логопед

Усатый таракан! Если "вас там нет", то какого хрена ты даешь советы, что делать и как делать!
Если вы там есть и ЛуГандония, это ваш сателлит, тогда озвуч это, расставь акценты и становись участником процесса, как это и есть на самом деле!
Честно говоря, игра в дурачка со стороны паРаши изрядно надоела!

40
Жартівник

Бабусині капці глузуватимуть з тебе, хлопчику!

От Надыма и до Крыма

Русь святая неделима.

Знаем, помним, не забудем,

Защищать страну мы будем.

Потому что помним мы

Географию страны.

На відміну від деяких занадто свідомих українців. Що у ніби то у щирому потягу до соборності трощать Неньку вщент.

41
Ирина

Собрал манатки и досвидос!, защищать страну от Надыма до Крыма!

42

Коли передивляєшься коменти, складється дивне враження. Кого ж залучує Штаб інфрмаційних добровольчих військ України до власних шерег? Виключно малописьменних недоумкуватих шостикласників. З колонії для неповнолітніх злочинців. Що вміють тільки брудно нецікаво лаятись. Саме російською мовою, бо солов’їну досі не здолали.

43
Гость

«Россия, не имеющая никакого отношения к Руси, и получившая, вернее укравшая свое нынешнее название, в лучшем случае в 18 веке, тем не менее – нагло претендует на историческое наследие Руси, созданной на восемьсот лет раньше. Однако Московская история – это история Орды, пришитая к истории Руси белыми нитками и полностью сфальсифицированная.» (Карл Маркс, Разоблачение дипломатической истории 18 века)

44

Зойки імбіцілів

45
Кость

Який "бох", якщо у вас і Церкви справжньої нема - є лише "симулякр", створений гебнявими Сталіна в 1943 р.

46

Бачимо якесь вибіркове відношення нинішньої київської влади до українського народу. Вибіркове, в залежності від географічного розташування цього коханого народу. Пригадаймо лютий 2014 року. Войовничі бандюки з ВО Сволота та Правого сектору захоплюють у Львові, Тернополі тощо будівлі ОДА, прокуратури, СБУ. Захоплюють, грабують приміщення КМДА у Києві. Трощать міліцейські постерунки, перетворюють на вогнище казарми Національної Гвардії. Розкрадають зброю. Спалюють бійців Нацгвардіїї вогняними коктейлями на вулицях Київа. І усе це досі ім минується безкарно. Бо для них оголошено амністію. В той же час обурені украінці заходять у приміщення ОДА у Луганську і Донецьку. У відповідь - розстріл представників народу ракетами з літаків та з автоматичної зброї. Далі - введення у міста Донбасу каральних добровольчих майданних батальонів. В подальшому - повномаштабна громадянська війна київської влади проти власного народу Південного Сходу України. Та жертви, вбивства десятків тисяч українців з обидвох сторін конфлікту. І місцевих східняків. І тих контрактованих хіроїв з ЗСУ, та з добробатів, що прийшли виправляти світогляд "не таким" українськім своїм братам-сепарам.

47
Гость

какцапік, немає "братів-сепарів", а є вороги-коллаборационісти і зрадники .... «С другими европейскими народами можно достигать цели человеколюбивыми способами, а с русским – не так… Я имею дело не с людьми, а с животными, которых хочу переделать в людей.» (Петр I)

48

Ниці українські нацисти, хорі на злоякісну меншовартість, вже довший час голосно підскокують: «Чемодан, вокзал, Москва!» Крим нарешті мусив відреагувати на це дикунське волання. Тому Симферополь склав валізу та РАЗОМ З ВОКЗАЛОМ пішов до Росії. І зробив це дуже вчасно. Бо інакше кримчане мали би вже таке саме АТО, як на Донбасі. Від Севастополя до Керчі, та від Перекопу до Ялти. Наразі самопальні іксперти від смерекової зграї укропітеків далі стверджують, що українські нацменшини не мають права бути частиною народу України. І закликають національні меншини забиратись під три чорти з України. Тобто у перспективі матимемо, що «разом з вокзалом» з України підуть Ужгород в Угорщину, Чернівці у Румунію, Одеса, Харків, Донецьк, Луганськ, Маріуполь, Кіровоград в Росію, Львів й Станіслав у Польщизну. І так насправді станеться, якщо тим експертам, іхнім розумним натхненникам і дурнуватим підпихачам не заткнути жорстко пельку. Вятровича вже копнули. Щоби не розбризкували брудну слину з отруйною гнилизною. Бо інакше незабаром заспіваємо разом з натхненням! Від Сяну до Дону!

49
Кость

Смоктати будеш єдину цицю свого ботоксного вождика, а не Одесу мати.

50
Ирина

Ты что пересмотрел российское Геббельс-ТВ? и вообще - откуда ты чудо???

51
Володимир

Юний ригинал Разумков вже надіслав запрошення у Київ для бандитів ДаунБаса !

52
Безвіз

Шкода, що вояки дивізії СС Галичина тоді колись нагло загинули. Якби ім вдалось тоді перемогти мацкалів, то сьогодні проблем з Донбасом не було би. Бо України не було би взагалі. Була би якась теріторія під протекторатом Третього Райху. З фольварками німців - колонистів. А дрібоньки лишки недолюдей з українськими коріннями порпалися би у лайні своїх німецьких панів. А хто голову трохи підняв - відразу би відтяли. На майдані. Ото і є нездійсненна мрія провідників з порошенківської зграї - відправити власний нарід порпатись у ґєйвропейському гі_мні.

53

ерш для параши!!! ты вообще одурел в своем ПИД...рашенском фекалистане???

Загрузить еще

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: