fbpx
Сегодня 10/07/2020 08:59
16:32 15 Ноя 2019

Вятрович заявил, что "слуги народа" не хотят пускать его в Раду

Бывший глава Института национальной памяти Владимир Вятрович заявил, что "слуги народа" не хотят пускать его в Раду.

Об этом он написал в Twitter.

"Еще больше усилий "Слуг народа" против Вятровича. Теперь меня не хотят допустить в парламент через суд. Вот тебе и сила "Слуг": монобольшинство, 240 с лишним депутатов, законы одним махом… Ждите, скоро буду! "Украинизация" — это не страшно", — пишет он.

Ранее ЦИК зарегистрировала Вятровича народным депутатом вместо Ирины Луценко.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

10 комментариев

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
Гость

Як же ця зграя зелених мух його боїться, який один вартий всієї отієї зеленої мухви. Що ще більше демонстує всю ницість тупого зеленого бидла тих "квартальних" "шарикових" з "сватів".

2
Гость

для всіх закордонних націонал шовіністів, та власних зелених космополітів він, як кістка в горлі, бо кому, як не йому, з бувших співробітників СБУ, що мав доступ до секретних архівів, знати саму природу цих явищ, яких болісно позбувається суспільство нашої країни, завдяки наполегливості і таких, як він, тому і чинять йому опір.

3
Гость

Ха! Національна Верховна Рада національної країни і повинна бути саме з націоналістів, тобто, патріотів її нації, накшталт В'ятровича, Шухевича, Яроша..., а не з совкових недобитків типу відвертих ворогів України, як нинішня агентура кремля з медведчуків, шуфричів, і їх рабіновичей, та зелених космополітів за гроші коломойних.

4
Гость

Це добре, коли стільки ворогів так люто скаженіють проти таких національно свідомих провідників, як і В'ятрович, то це тільки більше доводить і його правоту.

5

Таких нацистов как вятрович не место в ВРУ. На СС Галичину его, на смитнык истории.Он один из раскольников Украины и народа.

6
Гость

Таким рашистам как это некое "ПАП" вообще не место на земле. Чем злобнее тявкают такие твари, тем значит больше правы те, на кого они вякают!

7
Гость

Це добре, коли стільки ворогів, як оті ще совкові шовіністи типу ПАПу, ПОПи, Дупи... їх тепер вже руського міру, так люто скаженіють проти таких національно свідомих провідників, як і В'ятрович, то це тільки більше доводить його правоту.

8
Гость

Так этот ПАП явно из кремлеботов, рашистских нациков, вон аж в 4.55 ночи настрочил от бессонницы, так их напугало сообщение о Вятровиче, что рашистские пропагандисты даже ночью не спят, и сами себе "плюсы" ставят под своим дерьмом, в муках как бы ещё нагадить Украине.

9

Вообще, наш Вятрович – просто энциклопедия русской жизни. Собирательный образ всего, над чем веками смеялась русская литература.
У мінкультури Польщі В'ятровича назвали «безвідповідальною людиною з нав'язливими антипольськими ідеями»
У Польщі кажуть, що діалог з Україною не вдається винести на урядовий рівень
Україна довірила вести історичний діалог з Варшавою інституту, який очолює «безвідповідальна людина з нав'язливими антипольськими ідеями» - Володимиру В'ятровичу. Про це сказав заступник міністра культури Польщі Ярослав Селін, повідомляє dziennik.pl.
В ефірі польського телебачення Селін коментував звинувачення на адресу міністра культури і віце-прем'єра Польщі Петра Глінскі, який під час недавнього візиту в Україну «не наважився» запалити свічки на могилах жертв УПА».
Селін зауважив, що головною метою візиту міністра було спонукати українських партнерів винести історичний діалог на урядовий рівень. Втім, за його словами, зробити цього не вдалося.
«У нас так є, а в Україні, на жаль, це не так ... Дивно, чому українська держава таке важливе питання доручила неурядовій організації, українському аналогу IPN (Інститут національної пам'яті), яку до того ж очолює людина, на мій погляд, безвідповідальний у своєму ставленні до Польщі, часто з антипольськими нав'язливими ідеями», - сказав Селін.
Заступник польського міністра культури додав, що у відносинах з Україною «необхідно терпіння».
«Історичні відносини дуже складні, але ми повинні пам'ятати причину такого стану», - додав він.
Раніше очільник міністерства закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський розкритикував підходи України до пошуку історичного порозуміння із Варшавою.
https://glavcom.ua/news/u-minkulturi-polshchi-vyatrovicha-nazvali-bezvidpovidalnoyu-lyudinoyu-z-navyazlivimi-antipolskimi-ideyami-449533.html?utm_source=traqli&utm_medium=email&utm_campaign=traqli

10
Гость

чим більше негативу виливають власні націоналісти інших країн на націоналізм, тобто, патріотизм український, тим значить більше він має свою правоту, як і ті, хто його впроваждує попри патякання чужорідних заздрісників. Всім отим чужорідним "експертам" звічайно би хотілося, щоб на цій посаді була слабка людина, аби зовсім ніяка, як лише музейний експонат, тому з такою жовчу ставляться до тих, хто має стійку в цьому позицію, в чому приклад і тут.

Загрузить еще
Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: