fbpx
Сьогодні
Блог 19:15 16 Вер 2021

Партнерство з "Рубрикою": як це працює?

Блог комерційної директорки медіа рішень "Рубрики": випуск #1

English version here

Цього вересня я приєдналась до команди, роботою якої захоплююся вже не перший рік. "Рубрика" давно вже потрапила у моє серденько і стала щоденним must-read (єдиний мій ранковий ритуал, якщо не враховувати чашку кави, без якої організм в принципі відмовляється функціонувати).

Пропозиція зайняти посаду комерційної директорки підкралась дуже непомітно. І якщо слово "директорка" мій розум ще сприймав (привіт, шкільні флешбеки), то безжальне "комерційна" викликало лише Error 404. До такого життя мене не готувало! Але дослідник в мені не здавався і поліз в інтернет. 

Запит: хто такий комерційний директор і навіщо він медіа? 

Комерційний директор — це людина, яка займається пошуком клієнтів для компанії. У випадку з медіа це В2В (business to business) — продаж послуг з виготовлення персоналізованого контенту, через який клієнт отримує доступ до аудиторії медіа.

Перша асоціація з "продажем" викликала у мене невелике відторгнення — певне, відчуття, знайме багатьом: так склалося, що нам часто на ментальному рівні складно говорити про гроші. Особливо, коли це стосується оплати нашої роботи.

Що вже говорити про ситуацію, коли останнім твоїм успішним кейсом був перепродаж власного проїзного на гірськолижний підйомник в далекому 2012-му? (Синдром самозванця зайшов у чат).

Ось тут я і відкрила для себе головний секрет роботи комерційного директора. Продавати не довелося! Основною роботою стало моє улюблене — допомагати компаніям розповідати про себе та свій продукт.

Як комерція працює в "Рубриці"?

  • етап І: відбувається знайомство. Навіть якщо ми давно знаємо про бренд, це все одно наше перше офіційне побачення — горять очі, тремтять руки, збивається дихання. 

Спочатку будемо дізнаватися якомога більше про сам бренд, його філософію, цінності, діяльність та болі.

Наша основна мета — підібрати такий продукт, який би забезпечив конкретні потреби клієнта "тут і зараз", а також пропрацювати можливості подальшого розвитку.

  • етап ІІ: творимо магію. Під узгоджений на першому етапі бриф наші крутезні спеціалісти створюють персоналізовані матеріали: спецпроєкти, статті, тести, відео і все-все-все.

Тут головне — весь час тримати клієнта в курсі процесів, щоби вчасно реагувати на потреби і побажання, що виникають по ходу роботи. А вони виникають (постійно, якщо чесно).

Створили, помилувались, узгодили і одразу ділимось з трьома мільйонами наших читачів, які вже чекають на новий матеріал.

  • етап ІІІ: оцінюємо конверсію та святкуємо

Звісно, для команди крутими є всі етапи, але цей — найважливіший для замовника. Кожна інтеграція, кожна співпраця медіа та бізнесу має свою цільову дію: переходи на ресурси, реєстрації, продажі тощо. Для нас важливо цю цільову дію виміряти та продемонструвати результат. 

І в першу чергу ми зацікавлені, щоб показники конверсії були високими і наша робота себе виправдала, а співпраця продовжилась.

Висновок: медіа заробляє не випуском матеріалів, а забезпеченням конкретних потреб клієнта. І для "Рубрики" це працює саме так!

Далі — ще більше інсайтів з роботи комерційної директорки "Рубрики". Обіцяю, буде цікаво! 

Якщо хочете дізнатися більше і обговорити співпрацю з нами — вам сюди.

З величезною любов'ю до вас — Анастасія Куриленко, [email protected], +380634500317 ❤️

Анастасія Куриленко

1
1794

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: