fbpx
Сьогодні
13:34 27 Тра 2024

Бербок оголосила про передачу Україні допомоги на 60 млн євро від Німеччини

English version here

Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок анонсувала передачу Україні гуманітарної допомоги в розмірі 60 млн євро.

Про це повідомляє Рубрика з посиланням на трансляцію.

"Ми ще раз переконалися в тому, що російський терор спрямований конкретно на людей, конкретно на звичайне життя в Україні, шляхом нападу на торговельні центри, господарські магазини, винятково з метою вбивства людей і розповсюдження страху і терору", – заявила вона.

Бербок зазначила, що зараз тим більш важлива Україні повна підтримка.

"Ми хочемо миру, і для забезпечення миру нам потрібна підтримка України в усіх її аспектах. По-перше, що Україна може захистити себе, захистити свій народ, захистити життя. По-друге, зміцнення економіки з майбутньою конференцією з відновлення. І, по-третє, подальша гуманітарна допомога в 60 мільйонів євро, особливо для сходу України як федерального уряду", – заявила міністр.

Вона додала, що Німеччина разом із міжнародними організаціями передасть ще більше гуманітарної допомоги сходу України.

Гуманітарна допомога Україні

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ Данії 7 травня оголосило про виділення нового пакета гуманітарної допомоги в розмірі 250 мільйонів данських крон (33,5 мільйона євро), щоб допомогти задовольнити базові потреби найбільш постраждалих українців.

Також уряд Норвегії розпочинає нову грантову програму та виділить майже $6,4 млн на зміцнення громадянського суспільства в Україні, проєкт діятиме включно до 2027 року.

Окрім того, Південна Корея виділить Україні цього року гуманітарну допомогу в розмірі 200 млн дол. у межах обіцяного пакета допомоги на суму 2,3 млрд дол.

А МЗС Естонії повідомило про виділення 656 447 євро на гуманітарну допомогу Україні. Ця допомога призначена насамперед для підтримки потреб освіти в прифронтових районах й тамтешніх дітей.

Обсяг гуманітарної допомоги Україні з боку всіх секторів Естонії наразі становив уже щонайменше 26,6 млн євро, з яких внесок державного сектора становив 7,5 млн євро.

Рубрика:
Події Світ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: