fbpx
Сьогодні
20:23 25 Тра 2024

Аргентина планує долучитися до Міжнародної коаліції за повернення українських дітей

Фото: Офіс Президента

У межах інформаційної кампанії «Викрадені голоси», яка є частиною плану дій Президента Володимира Зеленського Bring Kids Back UA, відбувся візит української делегації до Аргентини. Її очолила радниця – уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар'я Герасимчук.

Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на Офіс Президента

Візит організувало Міністерство закордонних справ України.

Разом із Послом України в Аргентинській Республіці Юрієм Клименком вони зустрілися з представниками уряду та Національного конгресу Аргентини, а також із послами країн – членів ЄС, українською громадою, студентами, викладачами, експертами й місцевими ЗМІ.

Аргентина планує долучитися до Міжнародної коаліції за повернення українських дітей

Фото: Офіс Президента

У складі української делегації також були двоє українських підлітків, яких вдалося повернути з російського полону. Радниця – уповноважена Президента України Дарʼя Герасимчук закликала політичних лідерів Аргентини долучитися до Міжнародної коаліції за повернення українських дітей, до складу якої увійшли вже 36 країн.

«Голос Аргентини має впевнено звучати в коаліції країн, адже ви маєте власні травматичні спогади і втрачені дитячі долі. Об'єднавши зусилля для порятунку викрадених українських дітей на виконання 4-го пункту Формули миру, запропонованої Президентом України Володимиром Зеленським, країни світу разом зможуть створити нову, ефективну систему захисту дітей у всьому світі», – сказала вона.

Аргентина планує долучитися до Міжнародної коаліції за повернення українських дітей

Фото: Офіс Президента

Аргентинська сторона запевнила, що опрацьовує можливість найближчим часом приєднатися до Міжнародної коаліції за повернення українських дітей. Проєкт декларації щодо долучення аргентинські парламентарі вже винесли на розгляд вищого законодавчого органу.

На зустрічах також говорили про план Bring Kids Back UA, який охоплює всі аспекти розв'язання питань щодо викрадення росіянами українських дітей та повернення їх додому.

Нагадаємо,  представники Канади на зустрічі радників із національної безпеки та зовнішньої політики запропонували створити коаліцію країн, що сприятиме поверненню депортованих країною-агресоркою українських дітей.

До Міжнародної коаліції з повернення українських дітей долучилася Японія.

Також Сполучені Штати Америки офіційно стали державою-членом коаліції, яка виступає за безпечне повернення в Україну дітей, незаконно депортованих і переміщених російською федерацією в умовах війни.

Станом на середину квітня Україна підтвердила незаконне вивезення 19 546 дітей.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: