Фото: Фейсбук / Вероніка Вельч
Про це повідомила "Українська правда" із посиланням на пресреліз компанії, передає Рубрика.
"У ці безпрецедентні часи світова спільнота потребує постійного інформування про проблеми з правами людини в Україні. Україна має бути почутою на міжнародній арені. В умовах війни загострюються питання свободи і прав людини, ми стикаємося із жахливими порушеннями, пов'язаними із російською агресією. Я вважаю, що особливо важливо працювати над тим, щоб Україна лишалася на шляху дотримання та поваги прав людини для всіх в Україні, сьогодні і в майбутньому.
Cвою роль вбачаю у розбудові та посиленні ефективності Amnesty International в Україні, актуалізації її діяльності відповідно до потреб України у сфері прав людини. Я пишаюся можливістю представляти Україну в міжнародному правозахисному русі і дякую за довіру", — прокоментувала Вероніка Вельч.
Довідка
Вероніка Вельч є дружиною колишнього політв'язня Кремля, українського захисника, режисера й письменника Олега Сенцова і має від нього сина.
Нагадаємо, 5 серпня 2022 року тодішня очільниця "Amnesty International Україна" Оксана Покальчук оголосила, що звільняється з організації після скандалу зі звітом Amnesty International із критикою Збройних сил України.
Напередодні, 4 серпня, Amnesty International випустила доповідь, у якій стверджувалося, що українські військові начебто "створюють бази" у житлових районах, школах та лікарнях і в такий спосіб наражають цивільне населення на небезпеку.
Президент Володимир Зеленський засудив вибірковість Amnesty International, сказавши, що організація намагається амністувати державу-терориста й перекласти відповідальність з агресора на жертву.
Тодішній міністр оборони Олексій Резніков заявив, що спроби навіть побіжно урівняти неспровоковану російську агресію і український самозахист є свідченням втрати адекватності і способом знищити свій авторитет.
А радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Amnesty International бере участь у "кампанії з дезінформації та пропаганди". За його словами, будь-які заяви про порушення з боку ЗСУ мають характер інформаційної операції для дискретизації української армії та зриву постачання озброєння від західних партнерів.
Український офіс міжнародної організації Amnesty International заявив, що не брав участі у підготовці та поширенні скандальної доповіді.
Оксана Покальчук заявила, що представники українського офісу зробили все, щоб доповідь Amnesty International із критикою Збройних сил України не було оприлюднено.
Закупівельна агенція Міноборони «Агенція оборонних закупівель», яка централізовано забезпечує Збройні сили України боєприпасами, БпЛА та… Читати більше
У ніч на 28 квітня російські війська здійснили масштабну атаку на Україну, застосувавши 166 ударних… Читати більше
Україна готова допомогти у відновленні стабільної роботи енергомереж своїх партнерів у Європі, де трапилися масштабні… Читати більше
Президент США Дональд Трамп вимагає повного припинення вогню між Україною та росією. Але це складно.… Читати більше
28 квітня у Брюсселі розпочались двостороння зустріч делегацій України та Європейської Комісії в межах офіційного… Читати більше
Російська армія масштабно атакувала Київ у ніч на 24 квітня. Сьогодні у лікарні помер ще… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.