fbpx
Сьогодні
13:58 25 Кві 2024

Триває набір заявок на онлайн-інкубатор StartUp4Good: переможці отримають до 12 000 євро для запуску соціальних бізнесів

Український соціальний венчурний фонд у співпраці з WNISEF i SILab Ukraine запрошують на безоплатну навчальну програму з соціального підприємництва. Після завершення програми й пітчингу перед журі, обрані фіналісти отримають фінансування до 12 тисяч євро на реалізацію своїх бізнес-планів.

Про це інформує Рубрика.

У чому проблема?

Повномасштабна російсько-українська війна завдала серйозної шкоди українській економіці. Лише за перші 5 місяців 2022 року закрилося понад 78 000 підприємств, а мільйони людей втратили роботу.

Особливо постраждали внутрішньо переміщені особи та інші вразливі групи населення.

Яке рішення?

Програма StartUp4Good має на меті допомогти з відновленням української економіки шляхом створення нових малих та мікропідприємств. Онлайн-інкубатор StartUp4Good – це безплатне навчання, яке дає можливість створити свій соціальний бізнес або розвинути почату підприємницьку діяльність, спрямовану на вирішення суспільних викликів. Наприклад, будуть підтримуватися такі ініціативи:

  • Працевлаштування ветеранів, ВПО, людей з інвалідністю та представників різних вразливих категорій;
  • Надання соціальних, психологічних, реабілітаційних послуг військовим, ВПО тощо;
  • Розв'язання екологічних проблем, зокрема тих, що виникли внаслідок повномасштабного російського вторгнення в Україну;
  • Діяльність, пов'язана з інноваційними рішеннями та подоланням викликів у соціальній, культурній чи гуманітарній сферах.

 Як це працює?

  • Навчання: учасники програми отримають доступ до онлайн-курсу та практичних сесій, присвячених веденню бізнесу, маркетингу, фандрейзинг та іншим темам.
  • Менторство: досвідчені експерт_ки надаватимуть командам індивідуальну підтримку та поради протягом 3 місяців програми.
  • Фінансування: після захисту бізнес-планів на Демо Дні 5 команд-переможців отримають грант до 12 000 євро кожен для запуску або розвитку свого підприємства.

Щоб взяти участь, прочитайте програму та заповніть аплікаційну форму: https://www.usv.fund/post/startup4good-opencall.

Дедлайн подачі заявки: 28 квітня до 23:00

Хто може взяти участь?

Ініціативні групи, ГО, зареєстровані організації з ідеєю запуску соціального бізнесу або стартапи, які нещодавно розпочали підприємницьку діяльність і ставлять за місію вирішення соціальної, культурної, гуманітарної чи екологічної проблеми.

Заявки оцінюватимуться за критеріями: чітка ідея або план створення соціального підприємства, наявність команди від двох осіб, вагомість соціального впливу,  готовність відвідувати усі онлайн заняття.

Довідка

Програма імплементується USVF за фінансової підтримки WNISEF і партнерства з SILab Ukraine. Кошти для підтримки 5 компаніям-переможцям буде надано в рамках проєкту #Collaborate4Impact, що фінансується ЄС і реалізується Impact Europe.

Нагадаємо, Рубрика писала, як розвиваються волонтерським ініціативам, які організували власні виробництва. Розповідала про плюси, мінуси та підводні камені на прикладі ініціатив з Кіровоградщини.

Рубрика:
Суспільство

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: